Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan feleségről, aki megbocsátja a férje hűtlenségét? Sajnáljátok, lenézitek? Esetleg arra gondoltok, hogy biztos csak a pénz miatt teszi?

Figyelt kérdés

18 éve házasok, a férj egy legénybúcsún lépett félre egy ismeretlen nővel.

A férfi jól keres, a felesége kevésbé, de egyedül is meg tudna élni.


2014. szept. 12. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Sajnálom, hogy érzelmileg ennyire függ egy olyan embertől, aki nyíltan megalázta, és láthatóan nem szereti. Ez szomorú egyszerűen.
2014. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

"Azért egy házasság lehetne olyan fontos, hogy egy botlásnál nem dobunk fel mindent. Szerintem."


Azért egy házasság lehetne olyan fontos, hogy nem a farkunk után megyünk, hanem ha azt érezzük, hogy más kell, előbb beadjuk a válókeresetet, hogy megtiszteljük annyival a másikat, hogy nem a háta mögött dugunk. Szerintem.

2014. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mustafa33 ***** válasza:
Okos asszony.
2014. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes.... Van amikor erre húzunk, van amikor arra.... Akik olyan választ adtak, hogy egy botlást még megbocsátanának, azok jól le lettek pontozva. Egyébként meg jönnek az olyan kérdések, hogy: miért mindenki rögtön a válást javasolja minden problémánál? Na most akkor mi van?

Mivel emberek vagyunk, ezért hibázhatunk. Ha az én férjem EGYSZER botlana, igyekeznék megbocsátani neki, mert SZERETEM és nem akarnám egy rossz döntés miatt a házasságunkat felrúgni. Egyébként egyáltalán nem olyan típus, sosem csalt meg. Lehet, hogy nem sikerülne, mert sosem tudnék már benne bízni, de az biztos, hogy MEGPRÓBÁLNÁM. Igaza van annak is, aki azt írja (és nem mellesleg jól le is pontozták) az sem mindegy, hogyan alakult így, hogyan derült ki az egész.

És köszönöm, nem vagyok igénytelen csak azért, mert szeretem a férjem és vele szeretném leélni az életem, nem rúgnék fel mindent azonnal. Mindezekkel nem azt akarom mondani, hogy folyamatos csalást is meg tudnék bocsátani, a másodiknál repülne, bármennyire is fáj.

2014. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a hiba az ha a férjed elfelejti a szülinapod, vagy elkésik a találkozótokról.


Ha összefekszik valaki mással az nem hiba, hanem árulás, megalázás, és az egész kapcsolat, valamint a másik érzéseinek eltaposása. Akár 1 alkalomról, akár viszonyról van szó.

Ezért vannak olyanok, akik igénytelennek tartják ha valaki megbocsát ilyet, illetve én is hasonlóképp gondolom, csak más kifejezést használtam rá. Bár a lepontozás nem tudom melyik okostól származik, én nem használom mert hülyeségnek tartom.

2014. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mustafa33 ***** válasza:

Vicc:

meghalt a mindig hű asszony. Felkerült a menybe, szent Péter kérdezi: - hányszor léptél félre házasságod alatt? válasz: -eygszer sem. Kérdés: - megszegted a ne paraáználkodj parancsot? Válasz: -sosem. Sz. Péter: - hozzatok neki szárnyakat. Asszony örömmel: - angyal leszek? Sz. Péter: - Nem, liba.

2014. szept. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mustafa33 ***** válasza:

Vicc:

Utolsó ítélet: Isten: - akik megcsalták a feleségüket lépjenek ki. Mindenki kilépp, csak egy öreg bácsika marad a helyén. Isten: - Mindenki tíz évre a tisztítótüzbe. Indulás! És azt a süket bácsit se felejtsétek itt.

2014. szept. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!