Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan feleségről, aki megbocsátja a férje hűtlenségét? Sajnáljátok, lenézitek? Esetleg arra gondoltok, hogy biztos csak a pénz miatt teszi?

Figyelt kérdés

18 éve házasok, a férj egy legénybúcsún lépett félre egy ismeretlen nővel.

A férfi jól keres, a felesége kevésbé, de egyedül is meg tudna élni.


2014. szept. 12. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolok semmire, maximum arra, hogy biztos belefér neki ennyi a házasságába. Nekem nem férne bele. De ettől nem nézem le, nem szánom, az ő élete, az ő döntése.
2014. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
dettó mint az 1-es. nem hinném, hogy csak a pénz miatt, azért 18év az 18év...
2014. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Az o dolga. Semmit nem gondolok rola. Van, aki a penz miatt teszi, van aki a gyerkekert. De pl az en apam azert nezte el a felesegenek -es nezi el meg most is- mert annyira szereti.
2014. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Én sem biztos, hogy felrúgnék egy 18 éves házasságot egy félrelépés miatt. Nyilván lenne mosolyszünet, ajtócsapkodás, sok sírás és veszekedés, de ha valóban egyszeri hiba volt, és bevallja, akkor talán megbocsájtanék.
2014. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén megmondom: nem érdekel. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja...ahogy tudja.

Én biztosan nem bocsátanék meg. Sem 10, sem 20, sem 40 év házasság után. Aki képes arra, hogy elárulja a feleségét........az többet nem lenne a férjem. Ennyi.

De ha valaki ezek után is bízni tud benne...és élni vele...felőlem tegye. Ő dolga.

2014. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy érzem, szeretem annyira a férjemet, hogy EGY botlását meg tudnám bocsátani, de legalábbis nagyon-nagyon igyekeznék. Főleg ha maximálisan megbánta. Azért egy házasság lehetne olyan fontos, hogy egy botlásnál nem dobunk fel mindent. Szerintem. Nyilván teljesen más a leányzó fekvése, ha ez már többedszerre előfordul vagy rendszeresen csal eggyel.

Hogy az illető hölgy mi miatt marad a férjével, azt nem tudom, lehet a pénz, de lehet, hogy ő is úgy gondolkodik mint én.

2014. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Én is meg tudnék bocsátani.Egyszer meg lehet bocsátani,ennyit mindenki megérdemel,de két esélyt már nem.
2014. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez elég összetett kérdés.

Alapjáraton én se bocsátanám meg a megcsalást, viszont számomra van pár enyhítő körülmény.


Hogy derült ki? Ha lebukott, és el se akarta mondani, akkor repül. Ha viszont már a megcsalás másnapján bűntudatosan, bocsánatért esedezve bevallja, akkor lehet megbocsátok.


Egyéjszakás volt, vagy barátnő? Mert ha egyéjszakás, az lehet egyszeri botlás, főleg ha bevallja, akkor talán egyszer elnézek egy ilyet.

Viszont aki barátnőt tart, azok összejöttek valahogy, tehát megbeszéltek találkát, tervezgetés volt stb, az már rég nem egy botlás, hanem aljas árulás.


Összegezve:

Ha egyszer megcsal pl. pont egy legénybúcsún, ahol folyik a pia, vagy egy buliban, ahol szintén bódultság van, akkor talán (TALÁN) megbocsátom neki, ha másnap azonnal bevallja, és bocsánatot kér, és látom rajta, hogy tényleg bánja. De ezek után szankciók lennének az biztos.


Megjegyzem pont ezért nem kell egy komoly kapcsolatban lévő embernek részt vennie egy olyan legénybúcsún, ahol láthatólag prosti vesz részt. Most ez mire volt jó?

15 évesek, vagy felnőttek? Sose értettem az ilyet.


Megjegyzem lehet kicsit magas lóról beszélek, mert a párom hűséges típus, így megcsalástól nem kell tartanom.

2014. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem semmilyen formában nem fér bele a hűtlenség. Akár egyszeri, akár viszony, én válnék. Mégpedig azért mert úgy gondolom, ha engem megcsal a házastársam, akkor nem szeret. Plusz soha többet nem tudnék benne megbízni. Plusz megalázott. Így nincs értelme a továbbiaknak.


El nem ítélem aki ezek után a házastársával marad, mert úgy él ahogy akar, az ő dolga. De! úgy gondolom aki ilyesmit elnéz, és megelégszik egy hűtlen partnerrel, abban semmi tartás, büszkeség nincs.

2014. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Aki ezt megbocsátja az szerintem nagyon igénytelen. Férfi vagyok, és a hűtlenséget megbocsáthatatlan árulásnak tartom.
2014. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!