Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek, miért csaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miért csaljátok a férjeteket!? Mosanában divat lett a nők körében szeretőt tartani?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hagyjuk már! Nem kell minden napra egy ilyen kérdés.

És a férfiak miért csalják meg a párjukat?

2014. szept. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megragadnám az alkalmat, és jelentkeznék szeretőnek. ;)
2014. szept. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem csalom meg a férjemet, meg sem fordulna a fejemben, MERT elégedett vagyok és nőnek érzem magamat és biztonságban érzem magam mellette. DE volt egy olyan férjem, aki mellett igen, megfordult a fejemben, mert folyamatosan alázott, lábtörlőként kezelt és nem éreztem azt, hogy férjként viselkedne. De inkább elváltam tőle. Ha tényleg van ilyen divat, amiről kérdezel én nem tapasztaltam a környezetemben, még a szomszédok is teljesen normális tisztességes életet élnek.
2014. szept. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem trend,és nem a nemtől,hanem a személyiségtől függő dolog.
2014. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Hímsoviniszta vagy!

Kettőn áll a vásár, ha nem lenne csábító, nem lenne elcsábított sem.

.

Férfiaknak nem azért kellenek a férjezett nők, mert annyival jobbak, inkább azért, mert a kapcsolat nyilvánossárakerülésének kizárása a nő érdeke is, a férfi nem vállal semmit, (netán gyerek...), sőt, még a zsarolási lehetőséggel uralkodni is tud a nőn.

Megfordítható a kérdés: miért kell sok férfinek inkább a másé, ahelyett, hogy magának is szerezne egy kizárólagost?

2014. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Itt a gyakorin senki nem csalja a ferjet,feleseget. Tokeletes anyak,tokeletes felesegek vannak itt. Te meg a valaszokbol nem jottel ra erre?
2014. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért, miért...ugyanazért, amiért a férfiak. A válás macerás, főleg anyagi okokból: sokszor közösen vett lakás, kb 20 évre szóló hitel, ami akkora, hogy simán elmegy rá egy fizetés. Ilyen viszonyok mellett el lehet válni, csak épp nem éri meg. Ha nem kapja meg otthon, ami kell neki, egyszerűbb alkalmanként máshol kielégülést keresni, a másik háta mögött, mint megoldást keresni, kompromisszumokat kötni. A kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. Undorító.
2014. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem csalom a férjem.

És fordítva is meg lehetne ezt kérdezni. Hülye kérdés volt.

2014. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert csak a pasik dughatnak félre?
2014. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!