Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akadna ki ezen egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadna ki ezen egy nő?

Figyelt kérdés

Sokszor írják itt a nők/ffiak, hogy asszony el van hízva (terhességgel v anélkül) és ha szól a ffi, akkor büdös paraszt. Bezzeg ha félrekúr, akkor meg miért szólt hogy baja van?

Tényleg nem lehet szólni egy nőnek ha kövér? Vagy igénytelen lett?

nem jobb szólni, változtatni, nem pedig félrelépni, meg sírni?



2014. szept. 11. 19:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
Abban a kapcsolatban,ahol ilyen problémákat nem bírnak normális módon megbeszélni,ahol gondot jelent a súlyfelelesleg,ahol a másik fél a félrelépésben látja a kiutat,alapból nagy bajok vannak.Az nem is kapcsolat,csak együttélés.
2014. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha a férj sem akadna ki azon, ha a feleség azt mondja, hogy:

"drágám akkora beled van, mint egy terhes nőnek! fogyjál le"

vagy:

"drágám a farkad egyre puhább, használhatatlanabb, csinálj valamit!"

stbstb...

akkor végülis miért ne mondhatná azt a férfi a feleségének, hogy kövér vagy, fogyj le...

de ha a férfi ezt nem viselné el fordított helyzetben..akkor baromira kuss a neve.

2014. szept. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolatban nincs tabu téma, mindent meg tudnak beszélni a felek egymással, adott esetben a túlsúlyt is. Az évek során bármilyen probléma felmerülhet, ilyenkor sokkal többre lehet jutni ha nyíltan beszélnek róla és közösen megpróbálnak valamilyen megoldást találni, mint ha sértegetik egymást és azon megsértődnek.

A testsúly gyarapodás, a méretek növekedése együtt jár az évekkel mind a nőknél mind a férfiaknál, de mindig egy határon belül. 40-50 évesen nem úgy nézünk ki mint 20 évesen, de akkor is lehet tenni érte, hogy azt a bizonyos határt azért ne lépjük túl. Pláne ha a partnerünknek fontos az.

2014. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ilyen stílusban, ahogy te is tetted, nem. Azért mert bántó. És aki így szól, az valóban büdös paraszt.

Normális stílusban, hangsúllyal meg lehet mindent beszélni. Rajtam is van fölösleg (nem sok) ahhoz képest, ahogy megismerkedtünk és ezt a férjem is mondta már, de kulturált stílusban, nem paraszt módon. Nem is sértődtem meg rajta és igyekszem is tenni ellene.

2014. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%

Ciki ha a pasinak kell szólnia, mert az már biztosan látványos... tapasztalatom szerint a férfiak kb 5 kilóig észre sem vesznek semmit, annál följebb viszont már tényleg nehezebb leadni mint pár nap fogyókúrával. Én pl 1-2 kilót is simán megérzek, és nagyon zavar ha nem a megszokott testsúlyomat kell mozgatnom :)

Nem tudom, én nagyon szégyellném magam ha a barátomnak kéne szólnia, mert azt jelentené, igénytelenné váltam.

2014. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Azért mert az emberek többsége sértődős ha nő ha férfi.

A megcsalás nálam nem opció de ha a párkapcsolatban az egyik fél teljesen megváltozik igénytelenségből és többszöri felszólítás ellenére akkor nem lehet hibáztatni a másikat ha váltani akar.

2014. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb szólni.Én a párommal már előre megbeszéltem, hogy nyugodtan mondja ki, ha valami nem tetszik,bármivel kapcsolatban.Külön kiemeltem, ha szeretné, hogy fogyjak, vagy látja, hogy híztam, azonnal említse meg, és ő azt mondta, hogy én is nyugodtan szóljak, ha szeretném, hogy izmosabb legyen vagy fogyjon a jövőben.

Végül az lett, hogy amikor jókat ettünk, hisz összeköltöztünk és mindig főztem a kedvenceit,ill a saját kedvenc ételeimet, elkezdtünk hízni mindketten. A szexuális étvágyunk viszont nem változott :P

Ő mondta, hogy a popsim már kevésbé feszes,ill a pocakom lehetne kisebb,egyetértettem vele! Én pedig mondtam, hogy kicsit jobban kiemelhetné a szép vállait.Nagyon jó adottságai vannak egyébként,csak ő is hasra hízott,és vékonyak a végtagjai.


Azóta pedig együtt járunk konditerembe,hétvégente pedig ps90x-et nyomunk a nappaliban.(jó kis erőnléti program,ajánlom mindenkinek,nagyon brutál!).

2014. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem diplomatikusan is tudomására lehet hozni. Pl. drágám , nem kéne 1 kicsit egészségesebben táplálkoznunk? Zárjuk ki a cukrot és a finomitott lisztet.Ha az egész család egészségesen eszik, ez mindenkinek jót tesz.És sportoljunk valamit együtt.
2014. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Meg lehet mondani, ha valami nem tetszik a párodon, sőt, meg is kell! Azonban nem mindegy, hogyan teszed. Légy finom, és megértő. Tedd hozzá, hogy te így is szereted, de jobban tetszene, ha... Lehet, hogy így is bőgni fog, de még mindig jobb ez, mint a problémák elhallgatása!


26/N

2015. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!