Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akadna ki ezen egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadna ki ezen egy nő?

Figyelt kérdés

Sokszor írják itt a nők/ffiak, hogy asszony el van hízva (terhességgel v anélkül) és ha szól a ffi, akkor büdös paraszt. Bezzeg ha félrekúr, akkor meg miért szólt hogy baja van?

Tényleg nem lehet szólni egy nőnek ha kövér? Vagy igénytelen lett?

nem jobb szólni, változtatni, nem pedig félrelépni, meg sírni?



2014. szept. 11. 19:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem az igénytelenség miatt bunkósság szólni.

Hanem amiatt, hogy sok férfi azt gondolja, hogy a nő 40 évesen, pár gyerek után is úgy nézzen ki mint 20 éves korában. Az külön rátesz a lapátra, ha a háztartás és gyerekek ellátása csak a nő dolga, aztán csodálkozik a férfi ha a nőnek nem jut ideje magára.

Egyébként a férfiak is tükörbe nézhetnének, mert rengeteg az igénytelen pasas.

2014. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a nő sokkal hamarabb észreveszi magán a plusz kilókat. Továbbá nem mindegy, hogyan szól a férfi. Ha pedig a férfin is van felesleg, akkor nem is szép tőle. De az is lehet, hogy a nőnek most nincs türelme drasztikus lépésekre, más módszert pedig nem tud a fogyásra. Úgyhogy van, amikor az ilyen érthető. Én se szeretném, ha beszólnának a kinézetemre, én is tudom, hogy se szép, se csinos nem vagyok, értelme semmi, igyekezni úgyis igyekszem.
2014. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Senkinek nem azzal van a baja, hogy szól, hanem AHOGY.


Tudod, ha normálisan elmondaná a pasi, hogy figyi szívem, kicsit lehetnél feszesebb, vagy nem járunk el futni,... akkor a nők sem bántódnának meg. De sok férfi csak úgy oda böffenti, hogy dagadt vagy, vagy lóg a s.gged,... ilyesmi. Na, EZ szr, és naná, hogy rosszul esik a nőnek - mindenkinek -, ha így szólnak hozzá.

2014. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Én nem akadok ki rajta, sőt, kifejezetten kértem a férjemet, hogy szóljon, ha úgy látja, hogy hízok, mert nagyon utálnám magam kövéren, világ életemben vékony voltam. Volt is rá példa, hogy megjegyezte, hogy mintha növekedésnek indult volna a belem az utóbbi időben, nem sértődtem meg, hanem tettem ellene. Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy most ő bunkó lenne. És egyetértek, inkább szóljon, minthogy egyszer csak azt vegyem észre, hogy már hozzám sem nyúl, mert nem vonzódik hozzám.
2014. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem mindegy, hogy szól a férfi. Bántóan, vagy segítő szándékkal, bunkó módon, vagy kedvesen. Nem mindegy, hogy milyen mértékű elhízás miatt. Nem mindegy, hogy azért szól, mert aggódik a párja testi-lelki egészsége miatt, vagy azért, mert 3 gyerek után, napi 8-12 óra munka, mellette főzés, mosás, takarítás, kerti munka, stb. mellett nem olyan már az alakja, mint 20-30 évvel azelőtt.

Nem mindegy, hogy együtt szeretne-e életmódot váltani a feleségével, vagy azt várja el, hogy amíg ő pacalt, marhapörit, meg babgulyást zabál kétpofára, a felesége koplaljon és rágcsáljon pufirizst.


A másik, amiért most fél GyIK lepontoz, ha nem a háromnegyed, én, ha szeretek valakit, vonzódok hozzá akkor is, ha néhány kilóval kevesebb, vagy több.

De még ha úgy is lenne, hogy nem, akkor sem a megcsalást választanám megoldásként, lenne bennem annyi tisztesség, hogy inkább szakítok és nem félrekúrogatok, mert jajderossz nekem, a párom már nem tiniszépségkirálynő, vagy szépségkirály.

2014. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%

' Senkinek nem azzal van a baja, hogy szól, hanem AHOGY. "


Ezzel nem tudok egyetérteni!


Rengeteg esetben valóban a hangnem a probléma, de nem egyszer előfordul az is, hogy a nő egyenesen kikéri magának, hogy ő szült, nehogymár ne lehessen 15 kilóval nehezebb 2 év múlva is.


Én úgy tartom fairnek, hogy ha a párunk is ügyel magára, és igyekszik fitten tartani magát illetve tartani a testsúlyát, akkor nekünk is illene.


Nyilván nem kell szülés után 1 hónappal nádszálkarcsúnak lenni, de legkésőbb 1 évvel utána már csak lustaság kérdése, ha nem eredeti a testsúlyunk.

2014. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Azért amiket leírnak ide nők, hogy milyen módon hányta oda a férjük, az tényleg nem szép.


"XY, ne vedd sértésnek, lehet, hogy te is észrevetted, de mintha picit híztál volna. Nyilván tudod, hogy számomra te vagy a tökéletes nő, de gondoltam, szólok, hogy időben tegyünk ellene."


VS.


"Ha letornázod a segged, kapsz egy telefont."


Itt nem a szólással van a baj. Én örülnék, ha lenne olyan kapcsolatom, amiben ha a párom megemlíti a súlyomat, nem úgy érzem, hogy be kell húznom a hasam, vagy szégyenkeznem kell. De egy pici finomságot bele lehet csempészni. Képzeld el, hogy neked mi az a pontod, amire a legérzékenyebben reagálsz (intelligencia, alacsony termet, csálé fogak), és hogy valaki, akit szeretsz, tapló paraszt módon beszél róla.

2014. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem az a probléma hogy a férj szól....hanem az ahogy.


pl:


1. Asszony, undorító, dagadt disznó vagy, fogyjál le mert ha nem, megdugok mást, de azért hozz már be egy zacskó csipszet, mert én megehetem, de neked nem kéne....


2. Drágám. Szeretném, ha olyan szexi lennél amilyen x éve voltál. Most is imádlak, de légy újra olyan kívánatos mint amikor megismerkedtünk. Segítek betartani a diétát, nem eszem én sem csokit, csipszet, elmegyek veled edzeni, vagy vigyázok addig a gyerekekre...ahogy szeretnéd. Éljünk egészségesebben:)


Ugye hogy másképp hangzik.

2014. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%
Őőő.... miért kéne a férfinak is diétáznia mert a nő kövér? Ha nekem normálisan szólna az amúgy nem túlsúlyos jó testű barátom hogy picit dolgozzak az alakomon akkor nem várnám el tőle hogy ő amúgy ne egyen olyat amit szeret mert én lusta vagyok és elhíztam.
2014. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem a lustaság függvénye a hízás, elsősorban a kajáé.
2014. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!