Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akadna ki ezen egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadna ki ezen egy nő?

Figyelt kérdés

Sokszor írják itt a nők/ffiak, hogy asszony el van hízva (terhességgel v anélkül) és ha szól a ffi, akkor büdös paraszt. Bezzeg ha félrekúr, akkor meg miért szólt hogy baja van?

Tényleg nem lehet szólni egy nőnek ha kövér? Vagy igénytelen lett?

nem jobb szólni, változtatni, nem pedig félrelépni, meg sírni?



2014. szept. 11. 19:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hozzá kellett volna írnom - én arra gondoltam, hogy ne a nő előtt egye a férfi azokat a dolgokat amit a nő szeret, pl csoki, csipsz. Ennyit igazán megtehet azért a nőért akit elvileg szeret. Ha már ő azt akarja hogy lefogyjon:)
2014. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
40%
lustaság lehet az is ha valaki nem figyel arra mit eszik, vagy nem főz rendes kaját mert lusta, pedig lenne rá ideje/pénze.
2014. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

Gondolkoztam, hogy nem, nem szólok, de nem tudom megállni, mert egyes emberek akkora hülyeségeket írnak...!

Az egészséges testalkat nem az éhezésről szól és nem is arról, hogy te, meg te családtag kövér vagy, ti diétáztok, én sovány vagyok, én csülökpörköltet zabálok előttetek, aztán hadd vigyen el a szívroham 45 évesen, hiszen én sovány vagyok, ti meg kövérek, ti igénytelenek vagytok, én igényes, juppijééé!

Az ilyen gondolkodású embereket nem tudom, honnan szalajtották.


Szerintem a legfontosabb az egészség, az egészséges étrend (ami mellé némi mozgással kiegészítve, előbb-utóbb jó alak is társul, ami hab a tortán). Ehhez pedig az egész családnak hozzá kell járulni. Nem az a megoldás, hogy aki ducibb, az koplal, aki pedig alkatilag vékony zabál, mint egy disznó.

2014. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Azt is vedd hozzá, hogy általában azok a férfiak, akik ilyen megjegyzéseket tesznek, általában arra is csak szájalnak, ha a nő többet költ. Márpedig az egészséges életmód, a konditerem, az igényesebb, új ruhák, kozmetikus, fodrász, stb, ami sokszor kell a dologhoz, sokba vannak.

Meg utána jön a férfi oldalán a féltékenykedés, hogy kinek akar tetszeni, biztos mással van...

Persze meg lehet oldani ezt kulturáltan és normálisan is, csak nem ez a jellemző. :D Főleg ha egy olyan primitív férfiból indulunk ki, aki csak a külsőségek miatt "félrekúr"... azon biztosra veheted, hogy a beszélgetés vagy a nő teljes átváltozása sem segít.

Meg azért figyelembe kéne azt is venni, hogy az ember a korral veszít a fiatalkori vonzerejéből. Kezelések, plasztika, életmód ide vagy oda, tetszik vagy sem.

De a legjobb, ha ezek mellett apuci is sörhasú, hetente egyszer borotválkozik, a ruhatára kimerül a farmer-póló összeállításban, stb. :D

2014. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Előbb-utóbb megöregszünk és ezen semmi nem változtat és lógni fog rajtunk minden. Még ha soványak is vagyunk... sőt, akkor méginkább. Sajnos ez van. De nemcsak a nőkön, a férfiakon is... :D
2014. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nemazért kedves kérdező, de valljuk már be, 35 fölött nemigen látni valamire való, kívánatos férfit... Hát a csajok se rajonganak ám a potroh-ért, meg a löttyedt s..gért. Namost egy ilyen izomtalan puhos örüljön, ha van felesége és becsülje meg, mert másként lehet, nemigen jutna nőhöz.
2014. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú, hogy a nőknek azért van mire hivatkozniuk, ha megváltozott a testük, azért gyereket szülni nem könnyű munka, és a férfiaknak mi a mentségük a sörhas növesztésére?

Egyébként én (nő) páromtól is elvárom, hogy ne hízzon meg, de szerencsére ezzel egyelőre nincs gond, szeretünk mozogni és odafigyelünk arra, mit eszünk.

2014. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

Én azon röhögtem nagyon, hogy a terhességem alatt nem híztam (mármint saját zsírra, a hasban levő magzatot, egyebeket nem számolom), viszont a férjem igen.

Tény, hogy diétát kellett tartanom, ő is jött a dietetikushoz.

Megkértem, hogy a hízlaló és a diétából kizárandó cuccokat pakolja el előlem. Gondolom stikában ette őket :)


3 hónapos már a baba, én annyi vagyok, mint voltam a terhesség előtt, ő plusz 8 kg-mal kínlódik.

Tény, nekem a hasizmom szétnyílt, most keresek gyógytornászt, mert hiába nincs rajta zsír, a hasfal előreboltosult és kb ugyanúgy nézek ki, mintha zsírréteg lenne rajta.

2014. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én azt nem értem, hogy ezek a kérdések mintha mind azt feltételeznék, hogy a férjek MIND illatos, izmos, jóképű Hugo Boss modellek, akik bálnákkal élnek együtt.
2014. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Azert kivancsi lennek a pasira aki szol a nonek, hogy az o testalkata mennyire tokeletes.
2014. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!