Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ilyen esetben eladnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben eladnátok a lakást és albiban bútoroznátok össze?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy kis polgári lakása (30nm) Kökin, szóval nem panel és saját, hitelmentes ingatlan, elviselhető környéken. Viszont ugye egy lyuk, oda gyereket nem lehet vállalni, meg élni sem igazán ketten. (Mindketten szellemi munkát végzünk, kell hely alkotásra.)


Én 6 éve lakom egy céges ingatlanban polgári lakásban(albérlet, de számlát adnak, gondoskodnak rólunk, egy cégé a lakás, nagyon alacsony bérleti díj (=75.000, 60nm, hatker)).


Most arra gondoltunk, hogy az ő lakását kiadnánk, és az enyémben fizetnénk az albit ketten.


Mit gondoltok? Ti mit tennétek?


Gondolkodtam eladásban is, de 4-5 millióért nem éri meg eladni azt a lakást, hiszen azzal semmire se megyünk Bp-en (hitel természetesen nem jön szóba).


28N


2014. szept. 9. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, ha így is tudtok félretenni és gyűjteni egy nagyobb lakásra. Ellenkező esetben átgondolnám még egyszer.
2014. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

"Most arra gondoltunk, hogy az ő lakását kiadnánk, és az enyémben fizetnénk az albit ketten. "


Szerintem ez jó megoldás.

2014. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hajajj, hát az a baj, hogy a barátod lakása a semmire sem jó kategória, eladni valóban nem éri meg, viszont szerintem kiadni sem... Kicsi is, a környék sem jó... Mennyiért tudnátok kiadni, utánanéztetek?

A kiadással egyébként az is a baj, hogy a javításokat (amit nem a lakók tettek tönkre) ugyanúgy nektek kell fizetni... A mi albinkban pl tavaly csak a cirkóra kellett költenie a tulajnak 120.000 Ft-ot (elromlott, alkatrész, tisztítás, munkadíj, két kiszállás, stb.) aztán az ablakokra új zárat rakatott + szigetelést, ez is volt vagy 60.000 Ft... Szóval erre fel vagytok készülve? Plusz ha lelép a lakó, még szerződéssel is lehetetlen behajtani a pénzeteket...

2014. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elképesztő, de 50-ért ki lehet adni azt a lakást, annyira durvák most az árak (van a közelben pl. egyetemi kar). Nem tudnánk gyűjteni nagyobb lakásra, de nem is szeretnék venni lakást (mármint 15 milliót nem kuporgat össze az ember, hitel meg teljesen kizárt mindkettőnknek, és az albérlet témában is nyugatias felfogásunk van).:)
2014. szept. 9. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is azt csináljuk, hogy kiadjuk a kis lakásunkat és bérelni fogunk nagyobbat, akinek nincs elég pénze nagyobbat venni, mind ezt csinálja a cégben.
2014. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi is így fogjuk csinálni és még sokan az ismerőseink közül
2014. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem gondoltam volna, hogy ennyiért ki lehet adni :) Ez így tulajdonképpen nem rossz, majdnem fedezi a ti lakásotok árát. Ebben az esetben kiadnám, és fizetném a te albidat.
2014. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

50-ért simán ki lehet adni, ha nem lepukkant.


Szerintem is jó ötlet.

2014. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem, teljesen fel van újítva, beépíthető tetőtérrel, meg teljesen gépesített, szép benne minden:)
2014. szept. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!