Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítanom kéne a völegényemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne a völegényemmel?

Figyelt kérdés

A völegényem és az exe nagyon jóban vannak, pláne most, hogy a lány férjhez ment a legjobb barátjához. Mikor elöször találkoztunk, én is nagyon kedveltem a lányt, amiért olyan gyerekes és életteli. Egy darabig barátkoztunk, neki ajándékoztam a kedvec parfümöm, minden oké volt. Aztán megváltozott, bunkó lett, belém kötött, mindig vitát váltott ki köztünk. Kértem a párom, szakítsa meg a kapcsolatot a lánnyal, a lány is kérte, hogy oda ne vigyen engem még egyszer (elmondása szerint azért utál, mert elmentünk hozzájuk vendégségbe, és én nem csináltam meg a házimunkát, csak magam után), de ö nem hajlandó. Mert hogy az exe párja a kiskori legjobb barátja, így az ex is olyan, mintha gyerekkori barátok lennének.

Egyszer beolvasott nekem, hogy reméli, elhagy a párom, ahogy öt is, meg hogy képzelem, hogy a menyasszonyának nevezem magam (jövö nyáron lett volna az esküvönk, egy éve vagyunk jegyesek), meg hasonlók. Elmondtam a páromnak, szerinte ne csináljak ügyet belöle, mert miattam hagyta el a csajt, jogos, ha utál, nekem legyen több eszem. Mondta, hogy ha nem szeretném öt látni (a csaj folyton a nyakán lóg meg flörtöl vele), akkor ne menjek vele, ha látogatni megy öket, és kész. Mert hogy a barátja sokat tett érte, és ha öt nem érdekli, hogy az exét vette el, akkor engem se érdekeljen, éd béküljek ki a lánnyal. (Aki köszönni se hajlandó)


Mi lenne a megoldás?

Ha elhagyom, vagy ha nélkülem megy exet látogatni?

A lány nem hajlandó békülni. Vagyis akárhányszor kibékültünk, egy hétre rá újrakezdte a "haragszom rád"-ot.


2014. szept. 8. 12:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. szerintem a csaj egy retardált lehet, így első hallásra...hogy miért? Mert a vőlegényedre kéne haragudjon és nem rád...minimum esetben. Nem csak te vagy szerintem a "hibás", hogy őt otthagyta.

2. Ha ezt csinálja akkor mi a jó istennyiláért volt annyira jóban veled kezdetben??

3. ekkora hülyeségért, hogy képes valaki megharagudni, RÁADÁSUL!!!! Ti mentetek vendégségbe, ok, lehet és illik is segíteni, de a házigazdának kell törődnie elsősorban a vendéggel az én meglátásaim szerint.

4. Az rendben, hogy a párodnak a legjobb barátja a csaj férje, de szerintem nem muszáj akkor találkoznotok vele mikor a csaj is ott van.

Szerintem a párod odafigyelhetne tényleg arra, hogyha az exe látványosan (és szerintem bosszúból is)flörtöl vele, akkor nem megy a közelébe, és nem azt mondja neked, hogy "Akkor te ne gyere!"....én idegbajos lennék, ha ezt csinálnák velem. Szerintem közöld vele, hogy te hiába próbálsz kibékülni, de nem benned van a hiba, hanem a másik fél képtelen beleegyezni és a bosszús dolgot is említsd meg neki, és rám foghatod nyugodtan, hogy ez nem a te hülye ötleted volt!! Szerintem el akarja intézni a sorsodat, mert irigy a pofája...én személy szerint úgy hátba vágnám, hogy a gerince szilánkosra törne neki...(pedig nem vagyok agresszív) mert nem képes túljutni a dolgokon. Ok, ki nem akadna ki ha otthagyja a párja, de ez kicsit sok, hogy tönkre akarja vágni az életeteket. (Elnézést, hogy sokat írtam!!!)

2014. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!