Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Párom (férfi) teljesen odavan a videojátékokért. Annyira, hogy soha nem megyünk már sehova, esetleg csak barátokkal meginni valamit, de ezen kívül magától semmire nincs igénye, csak arra, hogy ha hazajön, egyből leüljön a gép elé, és órákig csak játsszon. Nem is történik már köztünk semmi, mert éjszaka jó sokáig elhúzza a játékot, és én meg elálmosodok, meg amúgy is neheztelek rá. Mindig összeveszünk emiatt, akkor megígéri, ha már a szakítás szélén állunk, hogy kevesebbet fog játszani, de soha nem lesz kevesebb. Nem tudom, mit tehetnék, nem bírom már sokáig.
2014. szept. 7. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
A játékszenvedély betegség.
2014. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

"A masik, hogy fogod magad es elkezdesz megszovegezni egy valokeresetet, amibe beleirod, hogy a jatek miatt romlott meg a kapcsolatotok es vagy a kezebe adod, hogy nezze at, benne van e a kozos megegyezesben, vagy elol hagyod valahol, hogy biztosan elolvassa."


Mert miután többször szóltak neki, pont nem érdekli....

2014. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolso, nagyon mas az, amikor beszel valaki valamirol, meg az, ha konkretan leirva latja. Tudod nagyobb hatasa van a leirt szonak neha, plane , ha a beszedet a masik amugy is elengedi a fule mellett.De mondjuk a kerdezo nem hazas, ugyhogy ez az otlet neki nem megvalosithato.
2014. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Lépj le addig amíg nincs gyerek, bár így ugye az is elég esélytelen, hogy baba legyen. Jobb is ha ilyen emberrel nem vállalsz gyereket, nem segítene semmit. Nem foglalkozik veled, már nem érdekled.

Ha egy kapcsolatban már nincs öröm, tovább kell lépni.

2014. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen párom. Annyira bosszantott, hogy alig láttuk egymást, de amikor ott voltam, akkor is csak a képernyőt bámulta. Folyamatosan el voltam felejtve. Így mondom ezt, hogy soha nem fog megváltozni. Valószínű, neki tényleg csak erre van igénye. Nem kell neki se szerelem, se barátnő, se semmi, csak haverok, valaki, aki főz rá és a játék. Ennyi az egész. Vannak ilyen férfiak, nem is egyet ismerek. Ilyennel ne kezdj, ha igazi szeretetre, meg törődésre vágysz, mert sose fogsz kapni. A gyerekvállalás ilyen emberrel megy egy katasztrófa.
2014. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de (a leírtak alapján) ha nem hagyod el boldogtalan leszel, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2014. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos akkor nemcsak szerintem rossz a helyzet, ha már kívülről is ezt látjátok...nem tudom, mit fogok még csinálni, nem úgy terveztem, hogy ennek a kapcsolatnak vége lesz. Adok még valamennyi időt neki, de meg fogom mondani, hogy velem így családra ne számítson, legfeljebb együtt maradunk kettesben és kész. Gyereknek nem szülök gyereket.

Köszönöm a válaszaitokat, mindegyik hasznos volt.

2014. szept. 8. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!