Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Párom (férfi) teljesen odavan a videojátékokért. Annyira, hogy soha nem megyünk már sehova, esetleg csak barátokkal meginni valamit, de ezen kívül magától semmire nincs igénye, csak arra, hogy ha hazajön, egyből leüljön a gép elé, és órákig csak játsszon. Nem is történik már köztünk semmi, mert éjszaka jó sokáig elhúzza a játékot, és én meg elálmosodok, meg amúgy is neheztelek rá. Mindig összeveszünk emiatt, akkor megígéri, ha már a szakítás szélén állunk, hogy kevesebbet fog játszani, de soha nem lesz kevesebb. Nem tudom, mit tehetnék, nem bírom már sokáig.
2014. szept. 7. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd el. Nem fog változni.
2014. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Játszál te is!
2014. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Komolyan, már játszani is próbáltam, hátha észreveszi. De semmi reakció nem volt, max annyi, hogy örült neki...
2014. szept. 7. 18:16
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elegem van abból, hogy a játék sokkal fontosabb neki, mint én. Ha meztelenül járkálok a lakásban, akkor is a képernyőt bámulja...
2014. szept. 7. 18:17
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Nos ket lehetoseg van:

Az egyik az, hogy szerzel magadnak valami hobbit es amikor o jatszik, te azzal foglalkozol, illetve akkor is azon dolgozol, amikor o eppen menne valahova/erdeklodne irantad. Hazimunka, fozes helyett is mokolhatsz ezzel a valamivel. Elobb utobb rakerdez, hogy miert nem foglalkozol vele is.

A masik, hogy fogod magad es elkezdesz megszovegezni egy valokeresetet, amibe beleirod, hogy a jatek miatt romlott meg a kapcsolatotok es vagy a kezebe adod, hogy nezze at, benne van e a kozos megegyezesben, vagy elol hagyod valahol, hogy biztosan elolvassa.

2014. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm, ezek jó tanácsok, ki fogom próbálni, hátha segít...

Neki még nem kezdődött el a munka, nekem már igen. Ennek ellenére azt csinálja, hogy egész délelőtt játszik, és mikor hazaérek, akkor megy gyakorolni (zenész). Amikor el tudná intézni délelőtt is, és délután meg este lehetnénk néha együtt, de nem. Viszont azt elvárja, hogy legyen itthon kaja, és ha egyszer mosogatnia kell, akkor azt is idegbetegen teszi, és mikor rákérdezek, hogy most mit idegeskedsz, inkább akkor megcsináltam volna én, akkor visszakérdez ordítva, hogy akkor miért nem csináltad meg???

Ráadásul még csak 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, de én nem ilyen életre vágyok.

2014. szept. 7. 18:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Félve kérdezem meg, ne haragudj érte.. De megéri ez így neked? Nem foglalkozik veled, nem tűnik fel neki, hogy Te emiatt rosszul érzed magad, egyébiránt elvárja, hogy mindent alá tegyél.. Nem hiszem, hogy megérdemli a sok erőfeszítést. De ha úgy gondolod, szereted, és adsz neki még egy esélyt, akkor próbáld ki azt, amit ötös mondott.

Az én párom is szeret videojátékozni, de az csak alkalomszerű, amikor én éppen mást csinálok, és nekem ezzel a világon semmi bajom sincsen.. Sőt, volt, hogy leültem vele én is és együtt nevettünk az ügyetlenségemen.

2014. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mutatja jelét, hogy a kedvedben járjon?

Eltudnád így őt fogadni mint férjet, gyereket nevelő apát, házastársat?

2014. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem így nem éri meg... én is ezt érzem. Egyszerűen egy háztartás vezető nőnek érzem magam, aki még szexre sem kell neki. Szeretem, de úgy érzem, a nemtörődömsége mindent megöl.

Nem akar a kedvemben járni, pedig tudja, mire vágynék. Helyette csak hülye becézgetéssel meg valami fura megjátszott kedveskedéssel tudja le a dolgot. És soha nem veszekedhetek vele, mert elvárja, hogy fogjam be.Mert attól nem fog jobban szeretni, hogy ezeket mondom neki, meg szekálom. Hát én már nem akarok küzdeni a szeretetéért. Ha el akarom hagyni, akkor meg könyörög, hogy ne tegyem, mert szeret. De soha nem változik, mert neki igénye van a játékra, és mindig is lesz, ezt kijelentette. Ok, legyen, de nélkülem...én meg keresek olyan valakit, akit érdeklek, és megbecsül.

Sajnos már nem őt képzelem el férjemül, és a gyerekeim apjaként, pedig jövőre esküvőre készültünk.De már egyre inkább nem vágyok rá vele.

2014. szept. 7. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezek alapján.. Ne tedd jobban tönkre magad. Hagyd el. Még ha nehéz is.
2014. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!