Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a felesegek akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a felesegek akiknek a ferjuk tarskereson fuzi a noket mit szolnak hozza?

Figyelt kérdés
Egyik baratnom tarskereson inmerkedik elkepeszto hogy tobb mint a pasik fele hazas ahogy kesobb kiderul. Sok no azt mondja hogy a ferje nem csalna meg. De szerintem ebbol kiderul hogy a ferfiak tobbsege csalna/csalja a tarsat ha ugy adodik az alkalom.
2014. szept. 3. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha a férjem ezt tenné, már nem lenne a férjem. Egyébként irigylem azokat a férjeket / apákat, akiknek erre idejük van. Az én férjem keményen dolgozik, segít a szüleinek, a szabadidejét pedig a barátaival és velem tölti.. éjszaka pedig nem a neten lóg, hanem ha nem alszik, velem foglalkozik, ahogyan az normális.

Nem nyomogatja a gépet...


30/N

2014. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepően sok ilyen embert látok, akiknek semmit nem jelent egy 20 éves házasság:/ Válni meg persze nem válnak, mert arra jó az asszony, hogy mosson, főzzön stb. Akiket meg megcsaltak, azok meg mindig a harmadikat utálják, aki lehet, bele se akart keveredni az egészbe, csak a férj fűzte.
2014. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van, amivel elégedettlen vagyok, mert egy komolyan bármire képes (ami kicsit is érdekli), de lusta ffit választottam és noszogatni kell sokat, hogy abban is segítsen, ami annyira neki nem sürgős, vagy fontos. Idegőrlő sokszor és rengeteg türelem kell mellé, de ha ilyet csinálna és rájönnék vagy csak gyanítanék ilyet, nem noszogatnám tovább semmire.
2014. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a nagy részük nem tudja. A maradék közül a legtöbben elválnak, és a maradék maradékja tűr, nyel, mint kacsa a nokedlit - és meg is érdemli.
2014. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Addig legalabb en is nyugodtan udvaroltathatok magamnak egy masik oldalon :-D Amig tobb nem tortenik semmi gond vele mert egymason vezetjuk le a felgyult energiat :-D
2014. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1: Akik titokban csinálják, azok nappal, munkaidőben csinálják, nem éjjel.
2014. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, majd megkérdezem az asszonyt.
2014. szept. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezen nagyon sokat gondolkodtam, és beszélgettem a feleségemmel. Nekem az a véleményem, hogy a férfiak egy része, nem tudom mekkora, nem azért csinálja mindezt, mert igénye van a megcsalásra, másik nőre, de még a flörtre sem. Egyszerűen a férfiak is igénylik, igényelnék a pozitív visszacsatolást. Nézzük a nőket, őket naponta többször látványosan megnézik, esetleg utána füttyögnek, naponta megkapják a barátnőiktől őszintén, vagy kevésbbé, hogy milyen jól néz ki, a férjüktől párjuktól jobb esetben annak a megerősítését kapják, hogy ők milyen különlegesek és csodálatosak. Egy férfi ilyet nem kap. Csak telnek a napjai, öregszik, már nem olyan jóképű, mint anno és gyakorlatilag ebben találja meg, ami hiányzik, neki mégpedig, hogy é is ér még valamit, ő is kellene még valakinek a felesége nem csak megszokásból van vele, és nem egy könnyen pótolható figura. Legalábbis én így gondolom, persze lehet, hogy egy alapjaiban halott elképzelés...
2014. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én a pasikat fűzöm (azok is nősek), egyszer lebuktam.


furcsa oldalát mutatta meg az asszony: azóta nagyon sokszor hármasban is csináljuk a kiszemelt partnerrel, mindegyikünk örömére.


f/42

2014. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!