Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek mit szólnátok hozzá ha párotok megmondaná?

Figyelt kérdés
szemtől szemben ültünk és azt mondta tök higattan hogy már nem boldog meletem évek óta. 10 éve vagyunk együtt, és van két kiskorú gyermekünk most ezzel mit akart mondani?Már én is nagyon sokszor érzem,hogy nem számítok neki és persze bennem is elindult ez az érzés, de én még mindig szeretném ha tudnánk együtt folytatni de ehhez neki is úgy kellene gondolnia éreznie .A kérdés az MIT TEGYEK ?
2014. máj. 15. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell keresni, mi volt az izgalmas ebben a kapcsolatban annak idején. Fordítotok elég időt CSAK egymásra?
2014. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Volt egy őszinteségi rohama, azt mondod neked is van ilyen érzésed, neki is és ezt elmondta.
2014. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Őrülnék neki a helyedben, hogy végre őszinte volt veled, vette a bátorságot a szemedbe mondani a valóságot, nem kertelt, nem beszélt mellé. A helyedben meg intézném a tőle független életem. Ennek vége, ennek a házasságnak. Bárki (akár nő, akár férfi)aki idáig jut, hogy a másiknak szemtől szemben megmondja ezt, amit te neked mondtak, annál az embernél már réges régen vége.Nem most, hanem már évekkel korábban, függetlenül attól hány gyereketek van, és milyen idősek.
2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, Pisti. Mi az oka? Hogy tudnank javitani a helyzeten, mit tehetnek en, hogy ujra boldog legyel velem?

Ezt kerdeznem.

2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, soha senkinek nem szabad akaszkodni. Főleg nem egy ilyen helyzetben.
2014. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy hol hibáztam és mit kéne csinálnom jobban, hogy ez változzon.
2014. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"Utolsó, soha senkinek nem szabad akaszkodni. Főleg nem egy ilyen helyzetben."


Ez nem akaszkodás, hanem úgy hívják, hogy problémamegoldás.

2014. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen akaszkodasrol beszelsz? Nem azt jelentette be, hogy valni akar. Ha azt mondja, akkor ok. Pillanatnyilag annyit kozolt, hogy nem boldog. Lehet hogy teszem azt hizott/fogyott az asszony, az a gondja
2014. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem azt jelentette be, hogy valni akar.


Ha valakivel évek óta nem vagy boldog. Nem napok, nem hónapok, hanem évekről van szó, szerinted bármit lehet már rajta változtatni? Elárulom: semmit. Igen, válni akar az az ember, aki ezt kimondja, a másik embernek. Válni. Normális emberi módon, nem tányércsapkodásokkal, hisztériás kirohanásokkal.Csendesen.

2014. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam privat uzenetekre valaszolni, ne haragudj. A sulyt csak peldanak irtam. A lenyeg, hogy meg kell kerdezni tole, hogy akar e valtoztatni es te mit tudnal tenni azert, hogy ujra boldog legyen.
2014. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!