Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek mit szólnátok hozzá ha párotok megmondaná?

Figyelt kérdés
szemtől szemben ültünk és azt mondta tök higattan hogy már nem boldog meletem évek óta. 10 éve vagyunk együtt, és van két kiskorú gyermekünk most ezzel mit akart mondani?Már én is nagyon sokszor érzem,hogy nem számítok neki és persze bennem is elindult ez az érzés, de én még mindig szeretném ha tudnánk együtt folytatni de ehhez neki is úgy kellene gondolnia éreznie .A kérdés az MIT TEGYEK ?
2014. máj. 15. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért az nem úgy megy,ja nem vagy boldog akkor vissza csináljuk.Ennek már lőttek nagyon.Most boldoggá varázsolja elmennek 1-2 napra kettecskén,jön az uj frizu meg a szexi ruci?Ugyan már.Nincs már az az érzés ami feldobja őket,mert unják már egymást mint a rossz pénzt.10év ép elég ahoz kiégjenek minden szinten.
2014. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy itt mások is mondták, le kell ülni a gyerekek nélkül és meg kell beszélni, hogy vissza lehet-e ezt még fordítani, vagy sem.

Kérdezd meg tőle miért éppen most jött elő ezzel a témával? Mit vár ettől? Szeretné egyáltalán megoldani, vagy más irányba akar lépéseket tenni?

Ezt mind mind kettőtöknek kell megbeszélni, mit itt nem adhatunk tanácsot. Azt is nektek kell megbeszélni, hogy mitől lehetne jobb a kapcsolatotok. A fontos az, hogyha javítani akartok, ahhoz ketten kelletek!!! Nem vagy elég hozzá te és nem elég hozzá ő egyedül sem.

2014. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Többen feltételezik itt, hogy ha valaki "már" ezt mondja, akkor bizonyára ott évek hazugsága van már.

Ezt nem tudhatjuk.

Én azonnal szólok az érzéseimről, ha akarnék, sem tudnék várni vele még 10 percet sem.

2014. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem az ilyen jellegű kérdéseknél, hogy MIÉRT NEM A PÁRODDAL BESZÉLED MEG???!!!!

Amikor ezt mondta neked, akkor kellett volna megkérdeni, hogy miért nem, és elmondani, MEGBESZÉLNI a dolgokat, nem ide irogatni.

2014. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én se értem.:)
2014. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatba vannak mėlypontok, akár nagyon-nagyon mélypontok is, amiken túljutni csak együtt lehet és beszélve, beszélve, beszélve. Mert néma gyereknek anyja se ėrti a szavát. 10 év hosszú idő, mindketten változtatok is. Le kell ülni megbeszėlni ki mit szeretne, mit vår a jövőtől, a måsiktól, vagy kinek miben kell jobban odatennie magát, esetleg jobban tolerålni a másik ilyen-olyan dolgait...stb., és még lehetne sorolni. Szóval előbb fejben találjátok meg egymåst, aztán lehet gyakorlatba is átvezetni.
2014. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!