Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Ti mennyi idő járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti mennyi idő járás után éreztétek, hogy biztosan össze fogtok házasodni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 10:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Első héten tudtuk.
2014. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Egy hét járás után biztos voltam benne, hogy ő lesz a férjem. Azért, mert előtte mindkettőnk kiélte magát, volt egyedül is, tartott fenn saját háztartást és mindketten biztosra tudtuk, hogy most megállj van, és ő az Igazi.


Nem érzelmileg éreztem, hogy ő az, hanem tudtam.:)


28N

2014. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

1 hónap.


2 nappal az első hónapfordulónk előtt kérte meg a kezem, összességében 1,5 év után házasodtunk.


Ha akkor már dolgozunk volna, fél év után elvett volna feleségül, de még suliba jártunk, szóval várni kellett kicsit míg befejezzük. Utolsó év volt mindkettőnknek, utána találtunk munkát és összeköltözünk, még az évfordulónk előtt picivel, + az együttélés alatt pénzt gyűjtöttünk az esküvőre, meg szervezkedtünk.

2014. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

1 év


5 év után házasodtunk végül

2014. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Mi neten ismerkedtünk meg, kb 2 hétig éjjel-nappal beszélgettünk (előfordult, hogy napi 12 órát skype-on, majd úgy a harmadik találkozásnál már úgy éreztem, tényleg nem csak túlidealizálom őt, hanem ő az, aki nekem született.:) Ez úgy 2-3 hét volt.. Persze akkor szóba még nem került ilyesmi, de mindkettőnknek volt már része hosszú, ellaposodott kapcsolatban, amit nem akartunk megismételni, és már mindketten tudtuk, mit várunk és mit tudunk nyújtani, valamint hogy milyen terveink vannak a jövőre. Ezek a dolgok nagyon hamar tisztázódtak közöttünk. 2 hónap múlva már együtt éltünk, most múlt 2 éves a kapcsolatunk. Az, hogy közös a jövőnk, együtt szeretnénk gyerekeket, lakást, az egyértelmű, már elkezdtük építeni az életünket. Hogy összeházasodunk-e, nem tudom. Engem nem hoz lázba a dolog, templomit egyáltalán nem akarnék, a polgári meg csak egy jogi nyilatkozat.. A párom szeretne (polgári) esküvőt, miatta szerintem lesz is, de számomra kb ez a legunalmasabb vonzata annak, hogy megtaláltam a párom.:)
2014. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, én nem vagyok házas, de akár lehetnék is. 29N
2014. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14. vagyok.. Jól lepontozva...kicsit fura lett volna diákként házasodni, bár van aki megteszi

Egyébként én csak akkor lettem biztos, amikor összeköltöztünk, ez 1 év után történt meg.

Utána inkább a vizsgákal, majd a lakással voltunk elfoglalva, 5. Évfordulőnkra jutttunk el addig, hgy házasodtunk, a szűk család volt ott 100fő...

( nálunk minden családi ebéd 15 főnél indul vasárnap)

2014. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit, köszönöm mindenki válaszát!
2014. aug. 30. 19:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Megismerkedésünk után 6 hónappal kért meg, rá 3 hónapra volt esküvő.
2014. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Éltünk előtte egyedül és párkapcsolatban is. Ki is éltük magunkat. Első héten nem éreztük, hanem megbeszéltük, hogy össze fogunk házasodni. Egyértelmű volt az addigi tapasztalataink alapján, hogy egymás mellett képzeljük el az életünket. 10 éve vagyunk már házasok.
2014. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!