Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem nem fer bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem fer bele ez egy hazassagba?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom es ferje kiprobaltak ezt a harmas szexet. En el nem tudom kepzelni hogy fer bele az ertekrendjebe eddig komoly embernek gondoltam. Mikor mondtam neki hogy en nem tudnam a paromat massal latni megsertodott. Tenyleg en gondolkozom rosszul?
2014. aug. 29. 13:49
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
19. Szerintem is csak a pasi erőltette rá. Ez hogy én mondtam hogy szeretem a páromat és el sem tudom képzelni hogy mással legyen kihozta belőle a féltékenységét szerintem valami ilyesmi baja lehet. De nem értem hogyha nem fogadja el más véleményét miért ossza meg?
2014. aug. 29. 16:04
 22/41 anonim ***** válasza:
31%

jaj szerinted szerinted szerinted

talán az nem lehet, hogy ő is akarta? az kizárt. csak a perverz pasik vehetik rá. és akkor? belement és kész. ítélkezel egy barát felett? gratulálok. lehet hogy baja van, te meg támadod, ahelyett, hogy meghallgattad volna. gusztustalan vagy! örülj hogy a pasid csak téged kúr és nyugodjál meg

2014. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
22. Tudsz szöveget értelmezni? Azt írtam hogy ő haragszik de ő mondta el, és megkérdezte mit gondolok róla. Én normális elmondtam ez a lényeg. De nem tudom miért duzzog. nem értem az ilyen embereket.
2014. aug. 29. 16:11
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért van abban valami ami itt felmerült. Valóban sokszor az egyik fél erőlteti, a másik kínlódik, nem akarja elveszíteni a párját, belemegy, még színészkedik is közben. Sok kapcsolatnak véget vet egy hármas, ha olyan emberek mennek bele, akiknek nem kellett volna, mert igazából nem fér nekik bele, csak akkor még nem voltak tudatában ennek akkor, amikor belementek.
2014. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
jav normálisan
2014. aug. 29. 16:11
 26/41 A kérdező kommentje:
22. Úgy látom hogy téged meg senki nem azért vagy ilyen besavanyodott.
2014. aug. 29. 16:16
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az fér bele a házasságába amit ők ketten megbeszélnek és egyetértenek az adott dologgal.


Ha te normális hangnemben elmondtad, hogy neked ez nem fér bele, vagy azt mondtad hogy te nem tudnád a párodat mással látni, és semmi mást nem mondtál, akkor nem jogos, hogy megsértődött.


Ha viszont bíráltad, és lenézően beszéltél, tehát olyat mondtál pl hogy " milyen gusztustalanok vagytok és tisztességtelenek" akkor jogosan sértődött meg, mert ő véleményt kért (gondolom), ami az lett volna, hogy neked ez nem fér bele, de ők a saját házasságukban azt csinálnak amit akarnak, tehát ítélkezésre semmi szüksége nem volt, és nem is azt kért.

2014. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
53%

Én a kérdezővel értek egyet, számomra sem férne bele. Mondjuk az az ő dolguk, hogy mit csinálnak, ha mindketten benne vannak akkor tegyék. De ne reklámozzák és ne akarják másra erőltetni! Szerintem többször sül el rosszabbul, mint jól. Nekem vannak olyan ismerőseim akiknek egy ilyen hármas szex miatt ment tönkre a kapcsolatuk. Sokáig rendes monogám kapcsolat mellett jól megvoltak, de megismertek egy másik párt akik hármas szexekben voltak benne. Ez a pár hónapokon át szabályosan győzködte az ismerőseimet hogy mennyire jó a hármas szex és mindenféle maradinak meg prűdnek nevezték az ismerőseimet azért mert ők még nem vettek ilyenbe részt. Több hónap után végül az ismerőseim beadták a derekukat és részt vettek két hármas szexben is (egyik 2 nő 1 férfi, másik 1 nő 2 férfi), de lelkileg nem tudták feldolgozni, hogy mással szexeltek és végül szakítottak.

Száz szónak is egy a vége: ha mindkét fél teljes mértékben a saját akaratából benne van akkor felőlem tegyék, de ne állítsák be követendő példaként, mert az emberek túlnyomó többségét igenis megviseli lelkileg, hogy ha a szerelmük mással szeretkezik.

2014. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele eljott hozzank es elnezest kert. Azt mondta hogy rosszul esett neki hogy ez engem ez nem erdekel mert a parom elutasitja az ilyen dolgokat de o remelte hogy en hazudnek a paromnak. Szoval azt gondolta hogy atvagom a paromat azert hogy ezt kiprobaljam.
2014. aug. 29. 17:34
 30/41 anonim ***** válasza:
Tehát a barátnőd veled akart lefeküdni? És emiatt sértődött meg?
2014. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!