Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem nem fer bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem fer bele ez egy hazassagba?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom es ferje kiprobaltak ezt a harmas szexet. En el nem tudom kepzelni hogy fer bele az ertekrendjebe eddig komoly embernek gondoltam. Mikor mondtam neki hogy en nem tudnam a paromat massal latni megsertodott. Tenyleg en gondolkozom rosszul?
2014. aug. 29. 13:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tényleg normális stílusban közölted vele és ráadásul ő kérdezte a véleményedet, akkor teljesen oké a válaszod, a barátnőd hülye ha ezen megsértődik. Nekem több barátom is csinálta hármasban, engem is kérdeztek már párszor, hogy beszállnék-e, mindig megmondtam, hogy nekem ez nem fér bele és soha senki nem sértődött meg ezen.
2014. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Minden házasság és minden értékrend más. Ami számodra egyáltalán nem, más számára nem is kérdéses, hogy igen.

Ha ők közös megegyezés alapján úgy döntöttek, szeretnék kipróbálni, ő dolguk. Véleményem szerint inkább így élje ki magát, hogy közben mindkettőnek jó és izgalmas, mint a másik háta mögött, megcsalással, ami fájdalmas legalább az egyik fél számára.

Az, hogy én nem csinálnám, hogy ez nekem nem fér bele, nem kell, hogy azt jelentse, hogy a más személyiségű, mással házasságban élő barátnőmnek se férjen bele.


Ha a barátnődnek annyit mondtál, hogy te ezt nem tudnád látni, akkor a barátnőd sértődése nem jogos, hisz kulturáltan véleményt nyilvánítottál. Ha közben pofákat vágtál, és megjegyezted, hogy nem tudod, ez hogy fér bele az ő értékrendjébe, és hogy eddig komoly embernek gondoltad őt, akkor ez már sértő tud lenni.

2014. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Megsértődni nem kellett volna. Te így gondolod, ők meg úgy. A lényeg, hogy ők TÉNYLEG, VALÓBAN gondolják úgy mindketten, hogy ez nekik belefér. Mert sokszor van olyan eset, hogy az egyik fél csak "belemegy", de legbelül mégsem gondolja komolyan, aztán jönnek a problémák. Én sem tudnék semmi ilyet elképzelni, szerintem kevesen vannak azok, akiknél mindkét fél maximálisan elfogadja ezt.
2014. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Normalis stilusban mondtam. Akik azt irjak hogy nem mondtak volna el azokat nem ertem egy baratsag nem annyirol szol hogy mindenben egyet kell erteni a masikkal. Egyebkent kicsit ledobbentem mikor mondta mert nagyon feltekeny tipus felt hogy a ferje megcsalja. Szoval lehet hogy megbanta vagy nem tudom es ezert sertodott meg. Olyanrol szo sem lehet hogy en ilyenbe belemenjek baratom van ugyhogy nem azert mondta.
2014. aug. 29. 14:10
 15/41 anonim ***** válasza:

nekik belefért

neked nem

meddő vita.

2014. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, már a kérdésed is úgy szól, hogy szerinted nem fér bele egy házasságba. Meg hogy eddig komoly embernek gondoltad, ergo, ha neki belefér, nem komoly ember.

Talán neki is így jött le.


A kérdésedre válaszolva, van akinek belefér, van akinek nem. Sokan vagyunk, sokfélék.

2014. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
57%
Az exem próbált állandóan rávenni a "hármasszexre", mert nem volt rajtam kívül mással szexuális kapcsolata. Akkor sértett is a gondolat, szakítottam is vele (nem emiatt, de nagyban hozzájárult, hogy volt pár "majdnem" megcsalása, és mindig hangoztatta, hogy bárcsak más lányokkal is lefeküdhetne rajtam kívül). Aztán, amikor a férjemmel összejöttem (előtte legjobb barátok/lelki társak voltunk, csak amiatt nem lehetett köztünk semmi, mert mindketten kapcsolatban éltünk), még a kapcsolatunk legelején megtörtént. Egy nagyon kedves barátnőnknél voltunk hétvégén, nem terveztük, hogy ez lesz belőle, de így alakult :D Igaz, köztük nem volt behatolás, csak orális szex, már amennyire ez számít. Érdekes tapasztalat volt, és ennyi, semmiféleképpen sem befolyásolta a kapcsolatunkat. Azelőtt elképzelni sem tudtam volna, hogy valaha ilyenben veszek részt, de nem bántam meg, ő meg "poénkodik" a barátai előtt, hogy ilyen vagány felesége lett, akivel ilyenben is volt része :D Nem tervezzük megismételni, mert érdekes tapasztalaton kívül nem jelentett semmit. Viszont nem gondolnám, hogy ettől "komolytalan" emberek lennénk. Ha mindketten vágytak rá (és nem csak az egyik rákényszerítette a másikra), akkor az égvilágon semmi kivetnivaló sincs benne, magánügy. Persze, ha valakinek nem fér bele, ahhoz is szíve joga, csak nem kell megbélyegezni valakit, ha nem a te értékrended szerint él! :)
2014. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
9%
Nekik belefér, nekik így jó. Sokkal valószínűbb, hogy így jó a házasságuk, mint azoknak, akik nem engedik mással csinálni, és ezért állandóan féltékenykednek.
2014. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
63%

Valószínűleg azért sértődött meg, mert tükröt tartottál elé, és fájt neki az igazság. Véleményem szerint a legtöbb pár úgy megy bele a 3-as vagy többes szexbe, hogy valamelyik fél erölteti, és a párja attól félve, hogy elhagyják, megcsalják, belemegy .

Valószínűleg a barátnőd is megbánta, de be nem vallaná.

Ha a 3-as szextől lesz valakiknek jobb a kapcsolata, akkor azok nem egymáshoz valók.

Én becsülom magam annyira, hogy ne menjek bele egy ilyen megalázó szituációba.

Sajnálom, akiknek ennyire uncsi a kapcsolatuk, hogy kell egy harmadik fél.

2014. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
88%
Bármi belefér, ami a résztvevőknek jó és másoknak sem árt. A komoly sem szűk látókörűt jelent.
2014. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!