Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem nem fer bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem fer bele ez egy hazassagba?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom es ferje kiprobaltak ezt a harmas szexet. En el nem tudom kepzelni hogy fer bele az ertekrendjebe eddig komoly embernek gondoltam. Mikor mondtam neki hogy en nem tudnam a paromat massal latni megsertodott. Tenyleg en gondolkozom rosszul?
2014. aug. 29. 13:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Minek avatkozol bele az életükbe? Ha nekik ez jó, akkor neked miért fáj? Tán csak nem irigykedsz?
2014. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy feljon ez az irigykedes. Mondd mar meg nekem mire legyek irigy? O kerdezte a velemenyemet en ezt normalis stilusban elmondtam azota haragszik.
2014. aug. 29. 13:53
 3/41 anonim ***** válasza:
20%
Jogosan sértődött meg. Elmondta neked, mert a barátnőjének gondolt, erre mit kapott vissza? Lenéző, megalázó pillantásokat tőle. Az az ő dolguk, hogy mit művelnek éjszaka csukott ajtók mögött, a "barátnő" csak ott hibázott, hogy megbízott benned és elmondta neked!
2014. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
68%

Miért avatkozna az életükbe? Gyaníthatóan elújságolta neki a barátnője, ergo esély volt arra, hogy a kérdező lereagálja.

Lereagálta ahogy gondolta.


Hogy belefér-e az teljesen szubjektív, a pisi-kaki szex is beleférhet ha a két fél úgy gondolja, az már megint más kérdés, hogy ezért szerintem felesleges volt összeházasodni:-)

2014. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
5%

Minek mész bele ilyen beszélgetésbe. Hogy ők milyen módon élik ki vágyaikat, az csak rájuk tartozik.

Ha már elmondtad véleményed, mert kérdezte és neki nem tetszett a válasz, akkor lehet nem is vagytok barátnők.

2014. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen nőket eszméletlenül utálom. Ha megkérdezi a véleményem és nem olyat válaszolok, ami neki tetszene, akkor én vagyok a rossz. Az ilyennel szóba se állok.
2014. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
az hogy neked mi fér bele az egy dolog.hogy a barátnő megsértödik az őszinteséged miatt az egy másik dolog. ne vedd magadra, majd elmúlik neki.
2014. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy mégsem annyira normális stílusban válaszoltál, mint te gondolod.


Amúgy meg kinek a papa, kinek a paplan.

2014. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
69%

Nos azért felhívnám a figyelmét minden kedves hozzászólónak aki szerint a liberalizmus és az individualitás dúl kis hazánkban, hogy aki valóban szereti a párját az nem szívesen látja, hogy egy másik nőt töcsköl az illető a szeme láttára vagy éppen a párját töcsköli egy másik férfi a szeme láttára.


Persze ez itt most nem került szóba, de én úgy gondolom a házasság érzelmeket feltételez.

2014. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem minősítetted, hanem tényleg csak annyit mondtál, hogy te nem tudnád a férjedet mással látni, akkor én sem értem a sértődés okát.

A véleményedet kérdezte, és te elmondtad. Amíg nem avatkozol bele az életébe, és nem akarod lebeszélni róla, addig nincs oka megsértődni.

2014. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!