Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apukám meg csalja anyukám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám meg csalja anyukám? Mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés
Valyon mért küld fb-n apukám sziiveket anyukám unokatesójának és legjobb barátjának? Miért járkál hozzá "lelki stresszoldásra"? Miért zárja ba az fb-t mikor vele beszél és belépek? Mért vesznek össze anyával azon,hogy nem muszály egész életben egy ember mellett maradni? Mért nem csinál úgy mintha szeretné anyukámat?Nem nézném ki soha egyikőjükből sem,hogy ezt tenném.

2014. júl. 25. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha igen, az akkor sem a te dolgod, tehát semmit se tegyél.
2014. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Semmit. Ha szétmennének, neked lenne lelkifurdalásod a viták miatt, pont volt itt egy ilyen csaj pár hete.

Nem szeretik egymást, de valami miatt együtt vannak, anyagiak és /vayg te.

Legyél ezért hálás, és ne kutakojd, pár évnél többet úgyse jósolok, és felnőttek, meg tudják oldani egymás között, valószinűleg anyukád is sejt valamit.

2014. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy megcsalja.

Ha nem bírod lelkileg, kérdezd meg apukád, mi a helyzet.

2014. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2es, miért lenne biztos, hogy megcsalja.

Én is bezárom a fbomha valaki meglatja, pedig nincs titkolnivalóm. Őszinte vagyok a párommal, de nem tartozik rá a levelezésem. Ez magánügy.

Szivecskék? Kedveskedés is lehet.

2014. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NEm írtam, hogy biztos, hanem hogy az biztos, hogy anyukája is látja, hogy valami nem oké - ez biztos...Ezekből: Mért vesznek össze anyával azon,hogy nem muszály egész életben egy ember mellett maradni? Mért nem csinál úgy mintha szeretné anyukámat?
2014. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit, ez az ő dolguk. De jegyezd meg, hogy ilyet egy ember nem csinál, apukád egy szánalmas gyáva féreg, mélységesen ítéld el, és kezeld helyén a dolgot. Apukád nem férfi, de még csak ember sem.
2014. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A sok t.ketlen felnőtt között hamar felnőnek a gyerekek csak egy kicsit rongyos lesz a lelki világuk addigra és sajnos ezt a nagyon okos szülők nem veszi észre.


Mit tudnál 14 évesen csinálni? Gyakorlatilag semmit.

A legtöbb szülő el sem tudja képzelni, hogy a gyereke helyesen látja a dolgokat és nehogy már neki legyen igaza mert az olyan h.lye érzés...


Amit én javasolni tudnék neked: ülj le külön apukáddal és anyukáddal is egy nyugodt pillanatban és mondd el nekik, mit tapasztalsz és ez mennyire necces és eleged van az egészből, rosszul esik és te is itt vagy a családban és felnőtt létükre miért olyan b.romi nehéz normálisan leülni és megbeszélni ha valami baj van? És ők akarnak ezek után nevelni meg hitelesek lenni előtted? A viselkedésük megváltoztatja a hozzájuk való viszonyodat.


Na ha erre sem moccannak akkor csak annyit tudok tanácsolni, hogy hagyd rájuk a lelki és agyi nyomorukat és tanulj a hibáikból. Amennyire lehet kerüld el a vitákat.

Talán jelzés értékű lehet ha kitör a vita akkor látványosan felpattansz, otthagyod őket, és hangosan bevágod magad mögött az ajtódat.

Nem kell végig hallgatnod felteszel egy fejhallgatót és öljék egymást ha ennyi eszük van de innentől kezdve tudod, hogyan nem kell és nem lehet viselkedni.

2014. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
A házassági problémáikat helyettük nem oldhatod meg. Egyáltalán nem biztos, hogy megcsalja, így ne mondj semmit anyukádnak egyelőre. Járj utána, beszélj apukáddal is, valahogy tudd meg mi az igazság. Akárki akármit mondd, ha én valaha ilyen helyzetbe kerültem volna vagy kerülnék mint te, az lenne a minimum, amit megtehetek anyukámért, hogy kiderítem az igazságot és el is mondom neki!
2014. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Olyan könnyen rá tudjátok vágni,hogy: "semmit,nem a te dolgod" Na most ha valóban nem az övé,akkor adott esetben apuka ne a gyerek előtt intézze ezeket.Vagy bármelyik másik családban a megcsaló fél.

Semmit nem a te dolgod,aztán éljen az a kamasz lelkileg meggyötörve mert összetört az a kép amit a családjáról hitt 14 évesen keresztül...

2014. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban nem az ő dolga, ez egyértelmű, de ez azt jelenti, hogy nem a gyerek dolga megoldani a szülei kapcsolati problémáját. Az, hogy fáj neki, az is evidens. Hogy apa meg előtted flörtöl az meg apa butasága.

Annyit tehetsz, hogy leülsz velük beszélni, hogy a te érdekedben mihamarabb próbálják meg megoldani a gondjaikat, vagy legalább korrekten beszéljék meg veled, mert ugyan gyerek vagy de nem hülye.

2014. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!