Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám apukám mért nem enged el?

Anyukám apukám mért nem enged el?

Figyelt kérdés
18 elmultam! nem engednek sehova estére akár hogy kérem őket... mit mondjak nekik h elengedjenek? hozzá téve azt is hogy munkám van! és h holnap (pénteken) szabadságon vagyok...
2013. okt. 24. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Az eszem megáll! Nagykorú dolgozó ember vagy és anyuka apuka még dirigál? Nagyon kis sarokba szorított kisgyerek lehetsz gondolom egész életedben dirigáltak, irányítottak, treníroztak!


Mit mondjál? Amit irtam! Anyuka nagykorú vagyok, dolgozok, nem kisikolás taknyos vagyok úgyhogy elmegyek mert nem fogok itthon ülni a szoknyádon! Az élet nem csak a munkából áll vannak barátaim is meg életem is tudod! Nem zülleni megyek és haza tudok jönni ha kell taxival úgyhogy nem kell betojni.


Mégis, mit tehetnek? Max. durrognak egy sort, de semmit nem tehetnek. Csak a saját gyávaságod vagy határozottságod fogja meghatározni az életedet mert ők az életben nem fognak lemondani az irányításodról. A szülők többségének hatvan évesen is kisfiam/kislányom lesz a gyereke.

2013. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és ha mindig az övé/övéké az utolsó szó?
2013. okt. 24. 20:51
 3/24 A kérdező kommentje:
pl az eset most történt... igaz egyszer kicsit részegen jöttem haza 8órakkor és még mentem volna ki akkor elküldött aludni és magyaráztam neki h elmultam 18 enegdjen ki stb stb...
2013. okt. 24. 20:53
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem szólhat bele
2013. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Most röhögtem egy jót! pár év és azt fogod észrevenni, hogy elmúltál 40 és egy csomó macska vesz körül... Állj a talpadra, felnőtt vagy nem?
2013. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Háhááá! Ezen én is nevettem egy jót. Te még mindig anyuci pici lánya vagy.


Nem kérdezi kell, hanem kijelenteni: "Anya/apa elmentem, majd jövök."

2013. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
lehet azért nem engednek mert féltenek... mond nekik hogy nem leszel egyedül... szüleim is úgy engedik el lánytestvéremet akárhova hogy ha messzebbre megy hozzák viszik ha közelbe házibuli vagy valami pedig kísérjék haza... egy gyenge nőnek nem biztonságos este az utcán ezt neked is meg kell értened... de ha nem egyedül lennél akkor szerintem változna a nézőpontjuk...
2013. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy nem engednek el? Elmesz,kulcsod van es hazamesz amikor akarsz,azzal akivel akarsz. Ne gorcsolj ezen. Felnott ember vagy konyorgom. 30 evesen is engedelyt kersz majd?
2013. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
talán épp az volt a baj,hogy részegen magyarázkodtál volna nekik,te barom :D.
2013. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, miért övék az utolsó szó? Mert hagyod!!!!

Ahogy itt írták: szépen készülj el a szobádban aztán határozottan kisétálsz és közlöd velük te most mész ágyő majd jössz.

A szájuk járhat de most őszintén szerinted, mit fognak csinálni? Rád ugranak, vissza ráncigálnak és az ajtóhoz kötöznek?

Hápogjanak ha kell te csak menj el és egyszer csak megértik, hogy mi a pálya azt viszont megértem ha részegen mászol haza akkor tényleg nem tudnak érett felnőttként kezelni. Ehhez azért neked is fel kell mutatni valamit, hogy emberszámba vegyenek.

2013. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!