Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám apukám mért nem enged el?

Anyukám apukám mért nem enged el?

Figyelt kérdés
18 elmultam! nem engednek sehova estére akár hogy kérem őket... mit mondjak nekik h elengedjenek? hozzá téve azt is hogy munkám van! és h holnap (pénteken) szabadságon vagyok...
2013. okt. 24. 20:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15 vagyok, és nem nem vagyok nyomorék. Nyomorék az, aki nem tudja értelmezni, miről ,,zagyválok " itt össze vissza. Azthiszem ez inkább te vagy :)
2013. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy minden hiába?? Még csak 18 éves, úgy vészmadárkodsz mintha már muszáj lenne így leélnie az életét. Nincs hiába semmi se még, álljon a sarkára!
2013. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én annyit szoktam nekik mondani, hogy "Sziasztok, elmentem, majd jövök." És már otthon se vagyok... Legfeljebb utánam kiabálnak, hogy mikor megyek és közlöm, hogy "Majd, még nem tudom."
2013. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, mintha magamat "hallottam"volna, persze még mikor velük laktam. :)


Szerintem is állj ki magadért és ahogyan azt már valaki szépen kifejtette. Felöltözöl és "majd" jössz. Majd hozzászoknak.

2013. okt. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!