Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségeknek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségeknek miért kell mindig mindenen drámázni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Ez tetszik és cseppet sem általánosítás :-)


Amúgy meg miért kell olyan nőt elvenni, aki feleségként drámázni fog? ;-)

2014. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akármelyiket veszem el egy diő után dráma dráma hátán
2014. júl. 24. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha minden nő drámázik melletted, akkor talán megfontolhatnád, hogy benned van a hiba, és nem ok nélkül veszekednek. Én nem szoktam drámázni a férjemmel, aminek az az egyszerű oka, hogy normális. Tudod, ha mindenki szembejön az autópályán, akkor nem biztos, hogy a többiek a hülyék :)
2014. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Édesanyádat kérdezd meg.
2014. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak a probléma megbeszélést hívják drámának,vagy tévedek? :) Szerintem addig örülj,míg "drámáznak",ha már nem teszik akkor általában repül a pasi...:) Szóval mi volt az ok?
2014. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem csak a feleségeknek, hanem alapjáraton a nőknek.

Imádják....

2014. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

"akármelyiket veszem el egy diő után dráma dráma hátán"

Nem értem. Teljesen szabályosan megyek az autópályán és jön velem szemben egy csomó barom villogtatva, dudálva. Mennyi hülye van...

:)

2014. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

3-as, egyértelmű, ha egy feleség drámázik, akkor csakis a férj lehet a hülye, nem igaz?

Tudod, ez azért van, mert olyankor megjön a havibaj a férjeknek, és mindenért hisztiznek, még az élő fába is belekötnek.

De mi már csak ilyenek vagyunk, ilyen lelkizősek.

2014. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

8-as, nem, ha egy nő drámázik, nem a férj a hülye, de ha mindig minden nő drámázik mellette, akkor talán van rá sansz, hogy ő csinál valamit hülyén, nem?

Hidd el, én nő létemre teljesen aláírom, hogy rohadt hisztis pitsák vannak, az agyam eldobom sok nőtől, hogy min képesek szarakodni, de azt ne mondd már nekem, hogy egy normális pasival, aki tényleg normális, MINDEN nő balhézik, akivel dolga volt valaha.

2014. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hány nőt vettél el eddig, hogy így tudod?


Amúgy abszolút nem mindenki drámázik, nem olyat kell választani:D

2014. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!