Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek miért kell mindig...

A nőknek miért kell mindig mindenen drámázni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezzel tesztelik hogy mennyire vagy alfa hím. Azt várják, hogy helyre tedd őket.
2014. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem drámázunk, csak máshogy fogjuk fel a dolgokat, mint a férfiak... Nekünk sokkal nehezebb elfogadni bizonyos dolgokat.
2014. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert a pasik nem fogják fel/nem értik/nem akarják elfogadni a mi nézőpontunkat/szeretnek hergelni, aztán drámakirálynőnek titulálni minket, továbbá nem akarják egy pillanatra sem kiadni a kezükből az irányítást, ez egyfajta xenofóbia lehet, ami a nők felé irányul.
2014. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%

Arról is a csúnya férfiak tehetnek, hogy igénylitek ezt a viselkedést, kedves 3-as?


Csak mert én azt tapasztalom, hogy a kőbunkó férfiak vonzanak titeket, a rendesek meg egyáltalán nem mozgatnak meg, hmm?

2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz pontosan? Bár én lány vagyok, feltűnt, hogy ami nekem totál természetes és inkább poén, mint sértés (akár adom, akár kapom), azon más lányok helyben felkapják a vizet és képesek napokig puffogni utána. "Drámázni" akkor szoktam, ha valakinek a viselkedése már egy jó ideje nem tetszik, ha hosszú hónapok óta halmozódnak a szemét húzásai. Ezt se üvöltözésnek, személyeskedésnek meg sírógörcsnek kell elképzelni, hanem egy olyan véleménynyilvánításnak, amelynek a hangvétele alapvetően higgadt, de az undor és a keserű szájíz egyértelműen érződik benne.

A legtöbb nő hajlamos az érzelmek szemüvegén keresztül megítélni mindent ami körülötte történik, mindenben megtalálni azt az értelmezési lehetőséget, ami a legnagyobb sértést jelenti rájuk vagy másokra nézve. Talán ez a mellékhatása a majdani utódok szeretetteljes felneveléséhez szükséges érzékenységnek, érzelmes gyengédségnek. Unom már ezeket az evolúciós biológiai megközelítéseket, de jobb magyarázat most nem jut eszembe.

2014. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Hapsiként én sem értem ezt, én mindenen csak röhögök, ha jön egy százezres csekk, azon is, egyszerűen tojok rá, valahogy megoldom. Eddig mindig sikerült, nincs tartozásom, teljesen tipptopp körülöttem minden. Viszont a környezetemben élő nőknek a haja égnek áll tőlem, folyton a plafonon vannak, mindenen stresszelnek, idegeskednek, ellenben nem tudnak megoldani sokmindent, minden rám marad.

A nők valahogy nagyon bizonytalanok magukban, nem nagyon mernek meredek dolgokba belevágni, szükségük van a biztonságérzetre, a stabil környezetre.

2014. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es: Nekem nem a drámázás a fegyverem, de azért írtam ezt, mert ezeket a dolgokat látom magam körül. Én másban vagyok jó ;) Másrészt nem a bunkókhoz vonzódunk, hanem arról van szó, hogy lemaradsz egy csomó nuniról, és mivel te természetesen 100%-os pasi vagy (muhahahahaaa...), akik tudnak maguknak p|n@t szerezni, azok csakis bunkók lehetnek. A-ha, előbb tanulj meg csajozni, aztán pedig gyere ide vissza, és talán, TALÁN komolyan foglak venni.
2014. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tesztoszteronhiány egyenes következménye + egy adag társadalmi szerepjáték.
2014. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as: Ez nagyon érdekes, mert engem pontosan emiatt nem néznek nőnek. Én nem vagyok hajlandó, de amúgy nem is tudok részt venni a társadalmi szerepjátékban, és kimondottan agresszív vagyok, de még ha férfi mértékkel is.
2014. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!