Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet két embert egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két embert egyszerre szeretni?

Figyelt kérdés

Egyiket akivel 13 éve élsz, de már nem úgy szereted mint régen, de minden összeköt benneteket.

A másikat meg szerelemből?


2014. júl. 15. 21:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

De szerettem igazán, szívből. Ezek frázisok, hogy nem szerettem szerelemmel. Lehet létezik, de nálam a SZERELEM elmúlt 10 év után, és megmaradt a szeretet, ragaszkodás. Mi a szerelem? Hogy éjjel nappal vele lennék, rá gondolok, gyönyörű órákat, pillanatokat élünk át......stb......no ez már jó ideje nincs. DE volt, úgyhogy szerelem volt.


Felnőttem, éltem egyedül. A valahanyadik válaszadó próbáljon meg egy fogyatékos gyereket nevelni egyedül, segítség nélkül úgy, hogy megmaradjon a biztos munkahelye annak ellenére hogy hetente négy alkalommal vigye délután a gyermekét különböző fejlesztésekre, foglalkozásokra, természetesen munkaidőben.

2014. júl. 16. 11:57
 22/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha te megvagy győződve arról, hogy ez így jó, és nem piszkálja a lelked, akkor minek kérdeztél!?


Védekező pozícióba tetted magad, és nem akarod meghallani a normális válaszokat, pedig kivétel nélkül arra ösztönöznek, hogy legyél őszinte a férjeddel. Köszönjük, hogy lehurrogod a tisztességes, normális önbecsüléssel rendelkező embereket.

A válaszaidból neked is látni kellene, hogy hogyan csapod be magad, és a körülötted lévő embereket. Igen a férjednek joga van tudni ennyi év után, hogy más tömködi a nejét, és másik férfiba szerelmes. Ha tudja és elfogadja az az ő dolga, de jelenleg hazudsz mindenkinek, és hűtlen vagy! Ha meg a nagy szerelmednek belőled csak a jó kell, akkor azon is elgondolkodnék a helyedben, ugyanis neked rögtön az jutott az eszedbe egy válasz kapcsán, hogy a beteg gyermeket egyedül kell nevelned. Miért? A nagy szerelem csak eddig tart??? Ja hogy csak addig kellesz neki, amíg süt a nap, ha árnyékosabb, akkor elfordítja a fejét? Ha igazán szeretne a gyerekeddel együtt felvállalna, és sértené ha más férfihoz mész haza. Ez csak egy szösszenet volt, ami így spontán eszembe jutott a válaszodról.

2014. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igazad van
2014. júl. 16. 14:30
 24/28 anonim ***** válasza:
Én nem úgy gondoltam, hogy élj egyedül, hanem azzal akibe szerelmes vagy.........
2014. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
...csak ahhoz nem a szomszédba kell költöznöm, hanem jóval arrébb (40km), munkahelyem határozott idejű, ideköt. Kisfiam pedig rendkívül megviseli bárminemű változás, az elmúlt egy év alatt elért eredményeket nála romba dönteném, nemhogy óvoda váltás, de az apukájától való elköltözés regressziót váltana ki nála. Picike még, nem tehetem vele, más mint a korabeli gyerekek. Jó oké, lehet mondani takarózom ezzel az "indokkal", de nekem mindennél többet ér Ő.
2014. júl. 16. 16:41
 26/28 anonim ***** válasza:
Amúgy a férjeden mit látsz? Nála is elmúlt a szerelem?
2014. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Több ilyen esetről is tudok, de különös módon mind az átlag fölötti egzisztenciával rendelkeznek, s korban is inkább az 50 felé közelítenek (egyesek el is hagyták).

A szerelem érzékeny valami, és különös "anyagból" van. Törik is, kopik is. Előbbi komoly sebeket is tud ejteni, utóbbit néha észre sem veszi az ember, csak a hiánya tűnik fel egy idő után. Érzelemdúsabb ember ilyenkor szeretőt keres. Nem feltétlenül a testi vágyak kielégítésére, hanem azért, amit a szó valójában jelent: valakit, aki szeret, és akit szerethetsz.

2014. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

S közben ott van a "csendestárs", aki mellett kitartasz tűzön-vízen át. Akivel megharcoltad az elmúlt éveket, s akivel megéled a hátralevő mindennapi nyomorúságokat.

A fiatalok ezt erkölcstelennek tartják. Tudom, hisz én is voltam fiatal, s ugyanilyen könyörtelen vehemenciával estem az általam bűnösnek tartott emberek torkának. Nincs ezzel baj, így van rendjén, legyen meg a a fiatalos idelizmus. Később majd észreveszi mindenki, hogy nem minden fekete, vagy fehér.

2014. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!