Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet két embert egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két embert egyszerre szeretni?

Figyelt kérdés

Egyiket akivel 13 éve élsz, de már nem úgy szereted mint régen, de minden összeköt benneteket.

A másikat meg szerelemből?


2014. júl. 15. 21:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem kettő az a kettő, hanem 1 és Te vagy ebben a legfontosabb, az önző ember akar mindent megtartani. Te tudod kit szeretsz igazán magadat! :)
2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Én szeretem a férjem, de már nem szerelemmel. Van egy beteg kisfiúnk. Azóta változott meg ez az egész, mióta Ő megszületett. A fiam nagyon apás, imádja.

Ellaposodott az egész, és nem állt másból egy esténk, hogy mit nem főztem, miért nem úgy csináltam, vagy ezt vagy azt csinálhattam volna, jajj már megint nekem kell lenni a gyerekkel.....minden baj a világon.

Nincsenek közös programok, soha nem voltunk nyaralni, max vacsorázni néha. Nem lehetnek olyan önálló gondolataim, ötleteim ami jó lenne. Az sosem jó.


Igen, gerinctelen vagyok, és egy gyáva alak. Tudom. De nincs kivitelezhető kivezető utam ebből a házasságból, pedig az lenne a korrekt. Nem részletezhetem itt hogy miért, de még nem lehet.

2014. júl. 15. 23:11
 13/28 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs kiút! Ahhoz, hogy megmaradjon a gerinced, légy őszinte, ennyire egyszerű ... Attól a gyereketeket még becsülettel nevelhetitek ...
2014. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl el a férjedtől, az új férfihez? ?ás elvált szülő is nevel beteg gyereket.
2014. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, és fenn is tartható, ha minden érintett bennevan.

DE! Ha házas maradsz, ergo külön "rangon" tartod őket - ez egyfajta kettős élet, színlelés is! -, az megrontja a viszonyod mindettővel.

2014. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

12: Azt csak úgy látod, és úgy érzed. És az nem a valóság.


Ha nem kérsz külső szemlélőktől véleményt, hogy a valóságot lásd, akkor bennemaradsz abban az örvényben, amelyben most vagy, és lefele visz téged.

2014. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

5: Éltél valaha egyedül? Nekem az a gyanúm, hogy megspóroltad a felnőtté válást, és még most sem akaródzik, és a férjed a pótpapád.

Meg tudnál állni a magad lábán? Egy lakásban egyedül el tudnál tölteni egy évet úgy, hogy jól érzed magad?

2014. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Lehet, de egészen másként.


Ha mindkettőt szerelemmel szereted, akkor baj van, mert valójában egyiket sem szereted. Ha a másikat szereted szerelemmel, nem azt, akivel élsz, az is a bajok jele.

2014. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%

Kedves válaszolóknak és a kérdezőnek is üzenem, csak egyszer tanulmányozzák azt, hogy mi az a polyamory, és ne a közvélekedésre alapozzanak. Hogy valaki még soha életében nem szerette egyszerre két vagy több partnerét (mert sohasem volt), az ne állítson olyat, hogy ez nem lehetséges. Én is elhittem azt, amit a közvélekedés (ami mononormatív szemléletű) állít, de amikor megtapasztaltam azt ami "lehetetlen", rájöttem, hogy a világ és az emberi szív nem úgy működik, ahogy azt nekünk szeretnék bemesélni.

Szóval igen, lehet szeretni egy időben többet is. Ez teljesen normális. Csak éppen az a kérdés, hogy most mit teszel ezzel a helyzettel? Mert az egyetlen helyes út az, ha megmondod a férjednek, hogy beleszerettél valakibe, de őt is szereted. És meg kell beszélnetek, hogy hogyan tovább. Ha a férjed válni akar mindenképp, rendben van. Ha beleegyezik a helyzetbe, az is rendben van. És nem fog csalódni, mert egy szebb, boldogabb nő lesz vele, akivel akár újra nagy lángon loboghat a szerelem. Fontos, hogy a két férfi megismerkedjen egymással, és emberileg jó kapcsolatban legyenek idővel. Ez lehetséges, tapasztalat. Nem árt két könyvet elolvasni erről, ha érdekel, akkor jelezd, és privátban elküldöm a címüket.

Egyet ne tegyél, ne kezdj viszonyba a férjed háta mögött, amit bár mindenki elítél, de a legtöbben mégis megteszik.

2014. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.Ha az első után másba szeretsz,akkor az elsőt sosem szeretted igazán.
2014. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!