Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet két embert egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két embert egyszerre szeretni?

Figyelt kérdés

Egyiket akivel 13 éve élsz, de már nem úgy szereted mint régen, de minden összeköt benneteket.

A másikat meg szerelemből?


2014. júl. 15. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár az első ilyenkor, ha már van új szerelem, inkább csak olyan jól megszokott meleg töltött káposzta.
2014. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."

Ez elgondolkodtató....

2014. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az elsőt igazán szerettem, most is, de már nem úgy mint régen. Régen szerelmes is voltam belé, de már olyan ez mint egy "testvéri közösség". Ragaszkodom is hozzá, kötődöm. Tehettem volna már régen elmegyek, de nem lehet. Még nem. Ez az érzés teljesen független a másik fél érkezésétől,ez már előbb megvolt.
2014. júl. 15. 22:16
 6/28 anonim ***** válasza:
Utolsó/ ez szubijektív
2014. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy van otthon valaki, aki főz, mos, takarít rád. Gyereked is van tuti (sőt). Döntened kell, különben mindenkivel kib*szol. Egyébként is.
2014. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mesélj a kapcsolatodról a régivel.
2014. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy egy párkapcsolatban a felek szeressék egymást mint férfi és nő, és ne úgy mintha testvérek lennének. Mert akkor az már nem olyan szeretet, az már nem igazi párkapcsolat. Ha pedig így szeretik egymást, akkor abba nem fér bele harmadik személy. Ez árulás az általad "szeretett" partnereddel szemben. Ezt érdemli? Továbbá te nem érdemelsz úgy boldogságot hogy közben korrekt ember maradsz és tiszta lelkiismeretű? Szerinted te nem érsz annyit hogy ezt megadd magadnak?
2014. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Aki két embert szeret, az igazából az egyiket sem szereti. Max egy kis viszketés van.
2014. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!