Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok férjnél van egy 3 éves gyermekünk.Nagyon lapos már évek óta a kapcsolatunk a férjemmel.Megbeszéljük a napi dolgokat,de ezen kívül semmi.Sokszor csak "kötelességből"szertkezek vele.Jó ember szeret engem is meg a gyerekünkkel is foglalkozik amenyit tud.Viszont csak élünk egymás mellett.Próbáltam megbeszélni a dolgot vele,de szerinte minden rendben van.Viszont nekem ez kevés.Úgy érzem nem vagyok más csak egy "cseléd".Elmegyek dolgozni megcsinálom a házimunkát és ennyi az életem.Mit tegyek hgy jobb legyen?Van más is hasonló helyzetben?Mit lehet ezzel kezdeni?
2014. júl. 10. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozos program egyutt vagy 3asba a gyeeketekkel!!!!! Nalunk bevalt!
2014. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyaralás kettesben? :)


nálunk is hasonló a helyzet, munka, gyerek, háztartás, alig van időnk egymásra, ráadásul csak este 1 órára találkozunk, sokszor gyerekkel is felváltva vagyunk a munkánk miatt.

régóta úgy érzem, hogy ha lenne egy nagyi akihez szívesen elmenne a gyerekünk pár napra, jót tenne :) de sajnos nincs, 5 éve nem voltunk kettesben sehol...

ha tudtok mozduljatok ki együtt, csináljatok valamit csak ti ketten, esetleg keressetek valami közös hobbit

2014. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Próbáltam megbeszélni a dolgot vele,de szerinte minden rendben van."

Akkor tényleg csak próbáltad.

Megmondtad neki, hogy egyáltalán nincsen semmi rendben?

Mert akkor mért hiszi az ellenkezőjét?

2014. júl. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyereket nagyira bízni hétvégén, és kettesben, szigorúan kettesben !! programot csinálni. Ha nincs nagyi, akkor egy ismerős anyukával összeszövetkezni, és egyik hónapban náluk vagy 2 napot a te gyereked, másikban nálatok az ő gyereke. Így két havonta jut 2 napotok CSAK egymásra. Lehet strandolni, lehet sétálni, fagyizni, mozizni, vacsorázni. Én pl rendszeresen zaklatom a páromat azokkal a témakörökkel és esetekkel, amiket itt olvasok, megkérdezem, mi a véleménye, és elmondom, én mit gondolok- beszélgetünk. Keress valami témát, ami őt is érdekli, és beszéljetek arról. Beszéljetek tervekről. Hova akartok eljutni nyaralni? Mire spóroltok? Ezek közel állnak az életetekhez, de mégis kicsit izgalmasabb kérdéskör, mint a mitevettagyerek. Álmodozzatok együtt. Menjetek hármasban sétálni. Baráti kisgyerekes párral programot csinálni hétvégén. Masszírozd meg egy fárasztó nap után a hátát, vállát gyertyafénynél. Hidd el, hamarosan ő is viszonozni kezdi ezeket az apróságokat. Te nem érzed jól magad a kapcsolatban, ezért elsősorban te változtass valamin. Ha a férjed partner benne, akkor menni fog!
2014. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél hogy jobb legyen?


"Elmegyek dolgozni megcsinálom a házimunkát és ennyi az életem"


Ezt nem kellett volna már alapból. Nem csak a te dolgod a házimunka. Miért csinálsz meg mindent te? Miért nyalod ki a seggét? Miért nem veszi ki ő is a részét? pl azért mert azt mondja hogy a nő dolga a házimunka? Nos ilyen pasihoz nem kell hozzámenni, vagy nem kell vele maradni. Csak az lesz házicseléd, aki hagyja magát....


Beszéld meg vele ezt is, és azt is hogy legyenek közös programok kettesben is, gyerekkel is, és járj el barátnőzni például. Ha nem hajlandó változtatni annak ellenére, hogy látja te nem vagy boldog, akkor nem érdekled, és magasról leszarja az érzéseidet. Én pedig ilyen pasival nem maradnék együtt...

2014. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!