Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha az ő anyját támogassuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ő anyját támogassuk akkor az enyémet is?

Figyelt kérdés

Párom lebukott hogy titokban pénzeli az anyjáékat!

El vagyok velük, nem erről van szó, de havonta 20.000ft is igen csak sok, főleg hogy azért nem dolgoznak mert lusták.

Akkor ennyi erővel az én szüleimet is lehet, hiszen ők is megérdemlik attól függetlenül hogy mindketten elég nehéz fizikai munkát végeznek, mert az én szüleim. Nekik is pénz a pénz, főleg hogy édesanyám is olyan velünk, nem úgy mint az ő szülei.


2014. jún. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Adj a saját fizetésedből a szüleidnek akkor.
2014. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha közös kasszán vagytok, akkor mindenképp beszéld meg vele, hogy mire költ belőle, és hogy mire kellene, mire nem. Ha külön kasszán, akkor meg ne érdekeljen, mire költi a saját pénzét.
2014. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Suk, sük! :D


Közös kassza van vagy külön?

2014. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha közös kassza: elég érdekes hogy nem tűnt fel 20ezer, és csak most kezdett számítani, hogy rájöttél hogy ad nekik.

Ha külön kassza: ő dolga mire költi, te is adhatsz a pénzedből annyit amennyit akarsz a szüleidnek.

A szüleid vajon elfogadnák?

2014. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!