Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma fura dolog történt, nem hagy nyugodni a dolog. Férjemmel ma bevásároltunk egy élelmiszerboltban, az egyik kasszához érve észrevettem, hogy a másiknál áll a párom egyik exe. Ránk nézett, és rémület ült ki az arcára, megrebbent a szeme, majd idegesen vissza rángatta a kíséröjét a boltba. A férjem csak annyit mondott: "Na, b...meg!" Megkérdeztem töle, hogy "ez" miért fél töle ennyi év után is? Kimentünk a parkolóba, lassan bepakoltunk, rágyújtottam. Vártam, hogy kijöjjön. Amit tudni kell, kapcsolatunk elején sokat vitatkoztunk a csaj miatt, mert elég sokat emlegették, a család is. Persze csupa rosszat, de nekem , mint a legtöbb nönek, bántotta az egómat, hogy miért téma, ha már 4-5 éve vége, és közös gyerek sincs.

Nem jöttek ki, ami nekem fura. Mondtam is a férjemnek, hogy mondja el, ha valamit titkol, mert úgy is megtudom. Csak annyit mondott, hogy biztos nem tiszta a lelkiismerete, vagy restelte, hogy milyen zsíros a haja, és le van pukkanva. Majd elmesélte, hogy bántotta a csajt mikor együtt voltak, be volt a lány rúgva, hányt, ö meg belenyomkodta az arcát a hányásába, és megrángatta, üvöltött vele, mert undorodott töle. Férjem velem 3 éve kedves, nem emelt rám kezet, nem üvöltött mèg rám soha. Piszkál, hogy miért fél a csaj. Nem hagy nyugodni. Beszélni nem akarok vele, mert drogos, és piál, meg szerintem ö csörgeti olykor a férjemet titkos számról, de nem szól bele.


2014. jún. 29. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék olyan férfival aki megüt egy nőt! Undorodott tőle? És erre ez a megoldás? Ő így kezeli a konfliktusokat? Ki is sétálhatott volna az ajtón és elhagyja.

Majd, ha te is olyat teszel, ami neki undorító, akkor majd megüt???

Biztos nem egyszer emelt rá kezet, ha a csaj még a látványától is megrettent.

2014. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy életre kiábrándulnék egy ilyen emberből, akármennyire is szerettem eddig...
2014. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg a férjed életében ez egy szégyenfolt, hogy annak idején ilyen mocskos módon viselkedett egy lánnyal és megfogadta magának, hogy többé nem tesz ilyet. Én a férjemmel beszélném ezt át, de nagyon.
2014. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bárkivel találkoztam, mindenki azt mondta, hogy a férjem egy nagyon rendes ember, a családom is csak jót hallott róla. Nem hinném, hogy ez lenne az lenne a baj, hogy emiatt oldalgott el a csaj, mint egy seggberúgott kutya. Párom kidobta akkor, mert kiderült, hogy míg ö dolgozik, a csaj vedel, és részegen össze is feküdt minden jöttmentel. Tudom, hogy óriási csalódás volt a férjemnek, ezért is türtem egy darabig, hogy emlegeti. De néha volt olyan érzésem, mintha ök még ezt nem zárták volna le ennyi év után sem. A kölcsönös káröröm, csaj részéröl irigység, persze csak a FB-on keresztül volt bátor.

Nem tudom, a pasik nem tudják elengedni a rosszat?

2014. jún. 29. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttem a barátommal, találkoztunk az exével (2 éve szakítottak akkor), a csaj elfutott előlünk. Akkor azt hittem, csak hülye (mert csak 20 éves), aztán megtörtént, aminek kellett.


A barátom szakított velem, majd rájött, hogy mégis "szeret" és elkezdődött a zaklatás: ablak rácsomon felmászás, családom zaklatása, szerenádozás a szomszédok előtt, 30 hívás per óra, várt a munkahelyemen, írt a lakótársamnak, mindennek elhordott.


Fél éve maradt ez abba, ha összefutnánk, én is elszaladnék, mint a lány, aki az előttem levő exe volt.


Szóval szerintem veled is megtörténhet, én nem tudnék vele együtt lenni ezek után. Nem agresszív amúgy? Mert az én exem a mobilt vágta földhöz, meg a követ ütötte a kezével...aztán rájöttem, a következő én leszek, akit a földhöz vág majd.


Szerintem szaladj el te is!!


27N

2014. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Van egy cimborám, 35 eves, harmadik kapcsolatában. Az első 8 évig tartott, a második 1 évig, a harmadik is tart vagy 7 éve. A másodikat ő hagyta ott, mert verte. Ő sem érti, mért, sem az elsőt, sem a mostanit Sosem. De a másodikat sajat bevallása szerint több esetben is megütötte. És nem is voltak drogok a kepben. Mert hat gondolom, férjed is drogos volt akkoriban, máskülönben nem élt volna együtt egy drogos nővel. A rendszeres drogfogyasztás pedig sok olyat kihoz egy emberből, ami tisztán nyilván meg sem fordulna a fejében.
2014. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Bárkivel találkoztam, mindenki azt mondta, hogy a férjem egy nagyon rendes ember, a családom is csak jót hallott róla.


A 4 falon kívül az én apám is normális volt. A jó napjain nem is volt vele gond. A szomszédoknak már csak akkor tűnt fel mikor menekültünk hozzájuk, vagy a rendőrség állt a házunk előtt.

De legyél csak olyannal aki képes nőt megütni. A te életed.

De akkor felejtsd el a történteket és ne firtasd. Ha a csaj szemszögét nem is akarod megismerni, akkor a párod úgyis azt mond amit akar.

2014. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"drogos, és piál, meg szerintem ö csörgeti olykor a férjemet titkos számról"


Ezeket honnan tudod/gondolod róla?

Lehet, csak mese, pont azért, hogy ne akarjál beszélni vele!

2014. jún. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a nővel, ha fent van facebookon ott könnyen megteheted, de ne kezd el támadni, hanem csak kérdezd meg miért fél a férjedtől.

Az sem biztos, hogy agresszív, mert ez csak egy egyszeri eset volt (a történet alapján) amit valószínűleg hirtelen felindulásból követett el, nem voltunk ott, nem ismerjük a történetet a maga valójában. Érdemes lenne beszélni a nővel és egy régi eset miatt ha amúgy nem agresszív a fél akkor szerintem felesleges rögtön kikiáltani a válást és erre biztatni a kérdezőt.

2014. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!