Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az igaz hogy manapság több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy manapság több feleség csalja a férjét mint férje a feleséget?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Na erre szerinted ki fog normális választ adni? Ezt miből lehetne megmondani? Gondolkodj és ne kérdezz butaságokat!
2014. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Valami statisztikai volt erről az origon talán 2-3 hete abban volt ez azt hiszem.

De különben nem mindegy, a te férjed ne legyen benn más meg nem érdekel.

2014. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
A statisztika azért nem jó, mert nem mindenkit kérdez. Ezáltal csak következtetni lehet egy arányszámból. De ha a meg nem kérdezettek másképp válaszolnak, akkor lehet már borulna is. Arról nem beszélve, hogy honnét tudod ki mond igazat és ki nem?
2014. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
A statisztikák megtévesztőek én csak a saját környezetemből indulok ki ott pedig még, mindig a pasik lépnek gyakrabban félre de való igaz, hogy manapság már a nők is megérik a pénzüket őket sem kell félteni.
2014. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyjából egyelőek lehetnek az arányok.
2014. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mégis ki és milyen formában méri fel? :D
2014. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Azt nem tudom, de az biztos, hogy a nők mindig kicsinyíteni szeretik az őket ért negatív megállapításokat. Egy megkérdezésen alapuló felmérésben ezért eleve nem kaphatunk reális képet, nem vallják be az összeset.


Amúgy, ha tapasztalati szinten nézzük, szerintem kb fele-fele arányban, bár azért érdekes ez, mert a férfiak poligám ösztöneivel ezek könnyen magyarázhatóak, a nőknek viszont nincs ilyen, nekik más a szaporodási stratégiájuk, mégis ez másság kb hasonló mértékű megcsalást eredményez.

2014. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogyan mérik, de az én környezetemben az felmérés áll meg, amely szerint 10 férfiból 4 lép félre, 10 nőből meg 6, de az a 4 férfi többet lép félre, mint a 6 nő:)

És ez tökre igaz, mert 10 férfiból valóban van 4 nőcsábász, míg a nőismerőseim között valóban több a csalfa!

2014. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem igaz, csak hamarabb lebuknak.
2014. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Igaz, csak nem vallják be. Ma már a

feleségek sem olyan szentek, mint hinnéd!

2014. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!