Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit lepnetek erre? (Hosszu)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lepnetek erre? (Hosszu)

Figyelt kérdés

Amit tudni kell,hogy 4 eve vagyunk hazasok,van egy masfel eves kislanyunk. Nem nagyon szoktunk veszekedni,ha veszekszunk,akkor az viszont komoly. Tudni kell,hogy a ferjem eleg fukar,ha rolam van szo,ezernyi peldat tudnek felhozni,ebbol csak parat sorolnek most fel: Nem volt fel evig telefonom,mikor terhes voltam,de nem vett,viszont a testvereinek vett 5 darab telefont mikor ment haza latogatoba.A hazassagunk csak polgari volt,de nem fizetett egy sminkest,egy ruhat vagy cipot se. Soha nem ad penzt haztartasba es ha kerek,akkor valami olyan valaszt kapok,hogy "Most nincs penz,majd jovohonapban,stb.." es egyszer ezen veszekedtunk,hogy kertem egy fuggonyt,meg egy agynemut,de o azt nem veszi meg,mert az nem fontos,vegyem meg a gyesbol es minden ilyet a gyesbol kell megvennem. Mikor neki felmillios fizetese van. Volt hogy a boltban kulon kosarat fogatott velem es en fizettem a magam reszet es o az ovet,ez mai napig igy van. Szulinapomra,erre-arra vesz ruhat,de sajnos a kezembe sosem ad penzt..nem fodraszhoz vagy hasonlora kerem a penzt,csak haztartasbeli dolgokra. Tegnapelott megint osszevesztunk ezen es a vegen azt vagta a fejemhez,hogy en csak a PENZEERT mentem hozza. Mikor soha nem kertem tole semmit,a jgositvanyt is csak igergeti es sok mas egyeb dolgot,es meg en vagyok az elegedetlen es penzehes.

Szoval az volt,hogy mikor ezt kijelentette,elsirtam magam es mondtam neki,hogy takarodjon,vigye a cuccat,ne is lassam es kizartam(tudom ez nem volt szep,de merges voltam).Amugy anyoseknal vagyunk,igy csak egy taskaja volt. Visszajott volna a toltojeert,de nem engedtem be (ez is hulyeseg volt,tudom). Szoval azota elment es semmit nem tudtam rola,tegnap hivogattam sokszor,kinyomott allandoan,sms-t kuldtem,nem valaszolt ra semmit es ma vegre nagy nehezen felvette es azt mondta,hogy ezt egy bocsanattal nem tudom lerendezni,o nem fog lejonni ide soha tobbet,ha akarok menjek en vissza hozzank,ha akarok lemegyek,ha nem,akkor nem latjuk egymast soha tobbet..gyerekrol semmit nem kerdezett. Mi egy 20 kilos boronddel jottunk ide,plusz babakocsival es sok mas cuccal,persze kocsival. Szerintem en is ugyanugy besertodhetnek ra,amilyen vadallat modon kiabal mindig mikor veszekszunk,sokszor sirasra kesztet..teljesen szimpla kerdesekert amit azert kerdezek,mert aggodom,leordibalja a fejem es multkor is ezert elsirtam magam. Anysommal nagyon jo a kapcsolat,de minap osszevesztunk,edesanyam kiallt mellettem es vele is ugyanugy ordibalt,ahogy velem es az is nagyo rosszul esett.

Mit gondoltok,menjek en le vagy varjam,mig o lep? En ugy erzem mindent megtettem :(


2014. jún. 12. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért mentél hozzá? Miért szültél gyereket neki?
2014. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért a házasságért én biztos nem harcolnék. Még csak nyomát sem látni a leírásodban a kölcsönös szeretetnek.


Ha van pénzem, a férjem kedvenc ételeit veszem meg, és ha marad, akkor a sajátom. Előbb veszek neki egy új cipőt, mint magamnak. Méghogy külön kosár a boltban...


Kiabál veled és sírásra késztet.


Találsz ennél értékesebb férfit, menj tovább!

2014. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy barom. Ilyen emberhez ne akarjál visszamenni!

Találsz százszor jobbat.

2014. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék.
2014. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem a férjed kezdettől fogva ilyen volt, szóval nem közben változott meg, ezért a fukarság dolgot nem rónám fel utólag, mondjuk negy ilyen pasival soha nem állnék össze. Szerintem ennek a házasságnak vége
2014. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,most rajta a sor,hogy teperjen,akkor az biztosan így is van.Szerintem nem neked kéne utána menned,te már próbálkoztál eleget.Egyébként a leírásod alapján nagyon úgy tűnik,hogy kiszolgáltatott helyzetben éltél eddig,és míg nem leszel önálló,fogsz is,ha vele maradsz.
2014. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen ember után nem futnék. Hogy lehet valaki ilyen undorítóan smucig???(ráadàsul a saját családjával)
2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy megszabadulsz tőle...Anyagilag sem segít,nem is szeret,szóval jobb lesz hidd el mindenkinek.
2014. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

senki nem lesz elozmeny nelkul ilyen barom

Szereted ot kedveskedsz neki ? van kozteteek intim kapcsolat ? kozos programok?

Egy ferfi aki szeret es intim a felesegevel nem viselkedik igy soha

2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legfeljebb az hiányozna, hogy beolvassak neki, ne úgy végződjön, hogy azt hiszi, nekem kell bocsánatot kérnem tőle...
2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!