Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a hosszu boldog teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszu boldog teljes hâzassag titka? Mint felesegkênt, fêrjkênt teszel

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 05:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megpróbálom megbeszélni higgadtan a dolgokat, ha összeveszünk. Van, hogy estig nem sikerül rávennem magam, de másnapra biztosan elszáll a haragom.

Szerintem a kommunikáció a legfontosabb. Ezen kívül meghallgatom ha valami bántja, próbálok a kedvében járni.


Nem tudom igazából ezek a dolgok nem tudatosak bennem. Egyszerűen próbálom megélni a hétköznapokat szépen, jól.

2014. máj. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,az elsőnek igaza van.Nagyon fontos a kommunikáció!Én is mindent megbeszélek a párommal.Régebben ha valami bajom volt a kapcsolataimban,felhívtam valamelyik barátnőmet.Mostani párom mellett erre már nincs szükségem.Fontos hogy a párod a legjobb barátod is legyen:)
2014. máj. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

jó kérdés...

50 éve ismerem a nejem, mégsem tudok a kérdésre válaszolni.

Csak szólok, hogy minél öregebbek vagyunk, annál nehezebb. A többi csak duma.

A feleségem egy bomba nő volt, ma már csak fényképen.


50 év...marhasok.

2014. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom. De nagymamám szerint az, ha a két fél cselekedeteit az motiválja, hogy a MÁSIKNAK a lehető legjobb legyen, hogy a másikat boldoggá tegye.

A kapcsolataimban igyekszem ezt alkalmazni, azt már tudom, hogy az nem elég, ha csak az egyik fél gondolkozik így. De remélem, tizen-, huszonsok év múlva beszámolhatok a módszer sikeréről :)

2014. máj. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Élni és élni hagyni :) Ha csend kell akkor békén hagyni vagy együtt hallgatni, ha beszélgetni akkor mellette lenni, alkalmazkodni és mindig tenni azért, hogy legyen miért haza sietni. Egy szép ruha, egy finom vacsora, egy kis újdonság a hétköznapokban. A nagymamámtól ezeket tanultam, ezek a dolgok összetartanak embert-családot :) Még sorolhatnám, mindenben a jót megtalálni, mindig csak előre nézni, célokat kitűzni. Feleség vagyok és ezt nevelték belém, 32 évesen nem megy olyan tökéletesen mint a 74 éves nagymamámnak egykor, de így kéne.
2014. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Üres zacskó, tele has.
2014. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő pár. Akivel tényleg összeillik az ember. Harmadjára találtam egy ilyet, az első kettővel nem működött.
2014. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elfogadas

Tolerancia

Es minnel kevesebb elvaras.

Az elvarasok olnek gyilkosok.

2014. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as azért te semmit nem változtál az 50 év alatt ugye?:))csak az asszony ment össze a mosásba egy pöttyet:))Hosszú boldog..na de mi a boldog?mert ugye a tűz kialszik.Az egy baromság még 50 vagy akár hány év után is beremeg az ember.Nem tudom.Elvagyunk nem bántjuk egymást.34év.Na ez is hosszú.Az én párom is megváltozott olyan lett mint egy jóllakott óvodás.Főleg mikor a glottiját felhúzza a nyakáig:)))
2014. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hm. Szerintem a titok az nem más, mint hogy 2 valóban egymáshoz illő ember alkossa a házasságot. Ez a legfontosabb.

Ezenkívül, ne legyenek titkok, tabuk egymás előtt...nyugodtan mutassuk meg a férjünknek, feleségünknek a "szörny" oldalunkat is.. És az elfogadás nem azt jelenti, hogy tudom hogy te agresszív vagy..vagy könnyen kijössz a sodrodból...vagy okoskodó vagy..stb...és én erre gond nélkül rábólintok! NEM! Egy jó társnak kutya kötelessége tükröt tartani a másiknak! És segíteni neki, hogy legyőzze a démonait! Nem az az elfogadás, hogy minden hülyeségére rábólintunk..mondván, "hát ő ilyen"....... Ha hülye a férjem..nem simogatom meg a buksiját, hogy jól van aranyom, én így is imádnak, semmi gond. Azon vagyok, hogy minél több önismeretre tegyen szert...hogy minél jobb emberré váljon, hogy minél jobb élete legyen.. Szeretni, csak ERŐS kézzel lehet!! A szeretet nem csak puha, lágy és simogató!!! A legtöbben itt rontják el az összes kapcsolatukat...

2014. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!