Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt még értelme próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még értelme próbálkozni? Lehet ebből még normális házasság? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a férjemmel, mert sosem jön haza időben, kimarad haverozni reggelig, nem érzem, hogy minőségi időt töltenénk együtt, csak a vegetálásról beszélünk. Nem szóltam hozzá két napig, mert úgy éreztem, már mindent ezerszer elmondtam, elfáradtam. Hazamentem a harmadik nap, és azt látom a közös laptopon, hogy megvan nyitva egy beszélgetés egy másik csajjal. Nagyon kibuktam, kértem, hogy ha már beverte az utolsó szöget a kapcsolatunk koporsójába, menjen el a lakásomból. Ő csak mondta, hogy jó, mennyivel jobb lesz, ha elválunk. Elment, de amikorra vártam, hogy jöjjön összepakolni, csak jött és úgy csinált, mintha semmi sem történt volna. Nem hitte el, hogy komolyan azt várom, hogy pakoljon, mivel ő csak haragból mondta, hogy váljunk el és azt a csajt sem ismeri, csak ráírt, hogy fájdalmat okozzon, hogy végre hozzászóljak. Térden állva kért bocsánatot...

Igazából, nem ez az első eset, szóval egyre kevésbé hiszek benne, hogy bármi lehet még ebből, de hiszek a házassági esküben és jót akarok a gyerekeinknek.


2014. jún. 6. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogyha egy kicsit keményen fogalmazok, de te ezt nevezed házasságnak? Nem vesz komolyan! Egy macska-egér játék, amit csináltok. És te is elrontod, mert mindig engedsz neki, pedig tudod, hogy ettől nem fog megváltozni, csak rosszabb lesz minden. Egy idő után el fog jönni az a pont, amikor kidobod, legalábbis ha nem akarsz tönkremenni és nem akarod, hogy tényleg megcsaljon.


Amúgy ez személyes vélemény, de én már akkor kidobtam volna, amikor látom x idő után, hogy csak ígérget, de nem változik.

2014. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!