Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt még értelme próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még értelme próbálkozni? Lehet ebből még normális házasság? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Összevesztünk a férjemmel, mert sosem jön haza időben, kimarad haverozni reggelig, nem érzem, hogy minőségi időt töltenénk együtt, csak a vegetálásról beszélünk. Nem szóltam hozzá két napig, mert úgy éreztem, már mindent ezerszer elmondtam, elfáradtam. Hazamentem a harmadik nap, és azt látom a közös laptopon, hogy megvan nyitva egy beszélgetés egy másik csajjal. Nagyon kibuktam, kértem, hogy ha már beverte az utolsó szöget a kapcsolatunk koporsójába, menjen el a lakásomból. Ő csak mondta, hogy jó, mennyivel jobb lesz, ha elválunk. Elment, de amikorra vártam, hogy jöjjön összepakolni, csak jött és úgy csinált, mintha semmi sem történt volna. Nem hitte el, hogy komolyan azt várom, hogy pakoljon, mivel ő csak haragból mondta, hogy váljunk el és azt a csajt sem ismeri, csak ráírt, hogy fájdalmat okozzon, hogy végre hozzászóljak. Térden állva kért bocsánatot...

Igazából, nem ez az első eset, szóval egyre kevésbé hiszek benne, hogy bármi lehet még ebből, de hiszek a házassági esküben és jót akarok a gyerekeinknek.


2014. jún. 6. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak neked kell hinni a házassági esküben, hanem a férjednek is. Úgy látom, ő egyáltalán nem veszi komolyan. Gyerekként viselkedik.

Mi az, hogy család, gyerekek mellett reggelig haverozik? És ha te is ezt tennéd a barátnőkkel? Vagy ha te is férfiakkal beszélgetnél a neten? Én elküldeném a cuccaival együtt, hogy gondolkodjon el a dolgokon és nagyon gyorsan kezdjen el komolyodni.

2014. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is tégy az # 1 szerint. A pasi nagyon felelőtlen és éretlen a házassághoz.
2014. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt ismerem. Akkor kezdtem el helyette összepakolni a cuccait, amikor letérdelt. Nálam a térdeléskor elvesztette a maradék tiszteletet is, amit éreztem iránta. Egy férfi nem csússzon-másszon, hanem viselkedjen férfiként! A gyerekeknek ez a példa egy boldog házasságra? Elmondanám, amit gondolok és nagyon sokat kellene dolgozni, hogy egy halvány esély maradjon. Ha úgy xar minden, ahogy van, akkor kemény munka kell a helyrehozatalára, már ha még lehetséges egyáltalán. A kérdés az, hogy mindketten akarjátok-e (EGYMÁSÉRT, ez fontos, NEM a gyerekek miatt!)
2014. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélyt adsz, abból az lesz, hogy TE próbálkozol, esetleg mentegeted magadnak, ő meg éli világát tovább. Esetleg pár napig fékezi magát, de utána minden a régi lesz, sőt, még durvábban, mert tudni fogja, hogy megteheti, nincsenek következmények.
2014. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Én is úgy érzek, ahogy a 4. válaszoló írja. Úgy érzem, hogy egyre messzebb megy. Olyan, mint egy gyerek, aki próbálgatja, meddig mehet. :(

Nekem szimpatikus, amikor térden áll. Tudom, hogy ilyenkor komolyan gondolja. Nem fordult elő eddig sokszor! Most házassági szerződésen gondolkodom. Fektessük le az alapokat, hogy hol a határ, hogy tudunk együtt élni működő házasságban. Lehet, hogy hülyeség, hogy még próbálkozom.

2014. jún. 6. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy kapcsolat boldog, harmonikus lesz egy házassági szerződéstől? Vagy attól félsz, hogy semmid nem marad mellette? A gyerekeimnek én személy szerint _normális_ kapcsolatot szeretnék példaként mutatni, nem azt, hogy hogyan kell sunnyogni egy nem működőben, és rájuk kenni a felelősséget. Felnőttem egy olyan családban, ahol "miattam" nem váltak a szüleim. Ne akard ezt nekik! Nem érdemlik meg! Nem tettek semmi rosszat. Te választottál egy idiótát!
2014. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Normális házasság?

Ti ezeket milyen mesébõl szeditek?

2014. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nitókrisz ***** válasza:
Tudom, hogy egy hazassag nem csak a gyerekekrol szol, de nem irtad, mennyi idosek, stb. Miota vislekedik igy a ferjed? Sajnos - tapasztalatbol mondom - az ilyen embereknek csak egy nagy sokk segithet, hogy eszhez terjenek, de sokszor meg az sem :(
2014. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynàm akármilyen nehéz is. Az élet már többször bebizonyította, hogy kutyából nem lesz szalonna.
2014. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt most borítékolom,hogy erre az emberre hiába fogsz még több időt és energiát pazarolni,mert nem éri meg.Nem fog változni,csak még inkább kihasználni a jóhiszeműségedet.
2014. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!