Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normalis amit csinal? Fontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktoria1978 kérdése:

Normalis amit csinal? Fontosabb neki a kocsma, haver, mint a csalad?

Figyelt kérdés
A ferjemröl van szo, akinek fel elete az alvasrol szol. Van egy masfel eves kisfiunk es most vagyok par hetes terhes. A napja arrol szol, hogy elmegy dolgozni ( 3 müszakos) hazajön eszik vagy iszik egy sört, aztan leül tevezni, vagy a munkatarsaval csinalja a kertet. A kisfiunkat ugy kell odaadnom, vagy szolnom neki, hogy kicsit figyeljen ra, ha pl wc re akarok menni, amugy a kicsi mindig velem van. Akkor is ha a kicsi nala van cuppogva veszi el, vagy varnom kell, mert erdekes megy a reveben. Nem is tudom mikor takaritott ill mikor vitte ki a szennyeset a mosogephez utoljara. Nala az is termeszetes, ha elmegy inni es jatekgepezni, heti 1 alkalommal, de mindig adodik egy masodik alkalom is. Mi mindig hatterbe szorulunk.Amikor ejszakas delutanig alszik, azutan kert vagy tevezes jön, gyerekkel nem szivesen jatszik. Ha en nem takaritok, ö nem teszi. Neha mar a valason jar a fejem. Beszelni nemigen lehet vele, mindig azzal jön, hogy dolgozik en meg itthon vagyok. Na ja es egesz nap csak fekszek a kisfiu mellett.
2014. máj. 29. 08:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Leültél már vele beszélni erről? És itt normális beszélgetésre gondolok, nem olyanra, amikor ő ül a tévé előtt, te meg mondod a magadét, ő meg "aham, aham, igen..."
2014. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A nagyobb gyerek mellett sem kell egész nap ott lenned. WC-re is elmehetsz tőle nyugodtan. Ha eddig nem volt ilyen a férjed, akkor talán nem csak a gyerekkel kellene foglalkoznod, hanem a férjeddel is. De ebben a helyzetben nem szülnék még egy gyereket.
2014. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

"Februar, marcius tajekan kezdödött, elötte a gyerek volt a mindene."

Bocs, de ezt nehezen tudom elképzelni minden ok nélkül. Ember nem változik hirtelenjében ekkorát, hogy előtte mindene a gyerek, aztán meg le se szarja. Ott valaminek történnie kellett abban az időben, amitől megváltozott, hogy mi, azt csak ti vagy ő tudhatja.

Így nem gondolnám, hogy jó ötlet még egy gyereket szülni, nem is értem, miért nem védekeztek rendesen, ha nincs rendben a házasságotok teljesen.

Tanácsot csak annyit tudok adni, hogy ki kell deríteni, mitől lett ilyen. Beszéltetek már erről? Lehet, hogy másfél év alatt belefáradt az apaszerepbe, most, hogy a gyerek már "nem csak eszik-alszik" ez fárasztó neki és nincs türelme hozzá?

2014. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ugyanilyen kapcsolatban/házasságban élt. Mikor összebarátkoztunk, kb 1-1,5 éves volt a kisfia.

Apuka dolgozott 6től 2ig, hazafelé beugrott a boltba vagy a kocsmába sörért...

Én mentem át a kisfiúra vigyázni, amíg a barátnőm elszaladt boltba (egyedül többet bírt el, mintha cipelte volna a gyereket), megfőzött, takarított stb.

Mire a férje hazaért, annyit látott hogy a barátnőmmel ketten ülünk a szobában és a gyerekkel foglalkozunk. Lehordta a barátnőmet mindennek, mert nem képes főzni (épp főtt a kaja, pár perc kellett neki), meg hogy milyen mocsokban élnek, nem viszi a gyereket a levegőre stb.


Sokszor a gyereknek pelenkára nem volt pénz, vagy gyógyszerre de a napi 4-5 doboz sör plusz a cigi nem hiányozhatott.

Barátnőm megunta, elkezdette közben dolgozni...És elment egy másik városba. Megismerkedett valakivel és lassan 2 éve együtt élnek.

2014. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te is tudod ez nem normális.A másik gyerekkel még kiszolgáltatóbbá teszed magad neki.vagy szülsz és nyeled tovább,vagy nem tartod meg és szeded a cuccod.1gyerekkel könnyebben elboldogulsz mint 2vel.Ennek a kapcsinak ámen
2014. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Beletenyereltél a tutiba. Ahogy azt kell. Mi miben tudunk segíteni?
2014. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem vészes a párod. Heti 1 alkalom haverok. az azt jelenti hogy heti 6 alkalom meg otthon. Tehát inkább a haveroknak lehetne okuk panaszra hogy többet jelent neki a család mint ők.

Ráadásul dolgozik (3 műszakos) rendesen. + Ezek szerint még a otthon kertben is.

2014. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ok, beszeltünk. Hangulatvalzozasok vannak rajtam, egyszer minden ok, aztan kesöbb minden katasztrofa. Lehet a terhesseg teszi. Mindenkitöl elnezest. Ez igy van ahogy az utolso valaszolo irta, hogy a het 6 napjan itthon van, havi 3-4 szer megy el par orara kocsmazni es nem reszehen jön haza, kicsit ittasan, de ok. A jatekgepezes meg par eurorol szol, nem mint mas, hogy oda hordja a fizujat. Egyszer nyert is egy nagyobb összeget. Meggyszer elnezest.
2014. máj. 29. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!