Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normalis amit csinal? Fontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktoria1978 kérdése:

Normalis amit csinal? Fontosabb neki a kocsma, haver, mint a csalad?

Figyelt kérdés
A ferjemröl van szo, akinek fel elete az alvasrol szol. Van egy masfel eves kisfiunk es most vagyok par hetes terhes. A napja arrol szol, hogy elmegy dolgozni ( 3 müszakos) hazajön eszik vagy iszik egy sört, aztan leül tevezni, vagy a munkatarsaval csinalja a kertet. A kisfiunkat ugy kell odaadnom, vagy szolnom neki, hogy kicsit figyeljen ra, ha pl wc re akarok menni, amugy a kicsi mindig velem van. Akkor is ha a kicsi nala van cuppogva veszi el, vagy varnom kell, mert erdekes megy a reveben. Nem is tudom mikor takaritott ill mikor vitte ki a szennyeset a mosogephez utoljara. Nala az is termeszetes, ha elmegy inni es jatekgepezni, heti 1 alkalommal, de mindig adodik egy masodik alkalom is. Mi mindig hatterbe szorulunk.Amikor ejszakas delutanig alszik, azutan kert vagy tevezes jön, gyerekkel nem szivesen jatszik. Ha en nem takaritok, ö nem teszi. Neha mar a valason jar a fejem. Beszelni nemigen lehet vele, mindig azzal jön, hogy dolgozik en meg itthon vagyok. Na ja es egesz nap csak fekszek a kisfiu mellett.
2014. máj. 29. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus magyar családmodell. Egy pillanatig sem tudlak sajnálni. Aki egy ilyen embernek szül gyereket, az viselje a következményeit is.
2014. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Erre miért kellett ket gyereket vállalni?
2014. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett ilyen?
2014. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Februar, marcius tajekan kezdödött, elötte a gyerek volt a mindene. December vegen költöztünk ide, nekem nem tetszik sem a varos, sem a haz. Regebben mi rengeteget beszeltünk, manapsag ez sem megy. Kedves valaszolo a kerdesedre, amikor szültem neki, nagyon jo ember volt, segitett, bmit megcsinalt es a bar, haver a hatterbe szorult. Amugy nemet ember, de ugy nezem jol mondjak, hogy mindegy milyen nemzetisegü.
2014. máj. 29. 08:19
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Én csak azt nem értem, hogy ezt miért írta ki a kérdező?


Nyilván ő is tudja, hogy ez nem normális.

De ha a férj két gyereke sem tud elég motíváló lenni ahhoz, hogy megváltozzon a férj, akkor mi innen semmyilen tippet nem tudunk adni.


Egy ilyennek egyet sem szülnék, nemhogy kettőt.

Ha van rá lehetőséget, válj el.

2014. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A masik baban meg gondolkodok, szeretnem is meg nem is, de tudom, ha vallalom, magamnak szülök, segitsegem nem nagyon lesz.
2014. máj. 29. 08:21
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan már! Nehogy egy város, meg egy ház legyen az oka annak, hogy letolja a családját.
2014. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdő. Mi vársz? Hogy sajnáljunk? Hogy megoldjuk helyetted ezt a problémát? Nyilván nem jó, nyilván nem normális. De a válaszodból úgy veszem észre mégis megfelel, és keresed a kibúvót hogy megnyugtasd a lelked valamivel. Nem volt ilyen...na ne már... Csak nem vetted észre. Bocs, de én sem tudlak sajnálni. Ezt te választottad, te vállaltad a pasit és a gyerekeket is. Jó ebből már nem fog kisülni, pia, játékgép, unalom, érdektelenség. Szerinted? Persze, várd meg amíg verni is fog és írj ki újabb kérdést....
2014. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod kedves utolso, de nem lelki megynugtatast vartam, nem vagyok egy fiatal tinilany, de hasonlo tapasztalatot ill. megoldast a dologra, hogy jobb legyen szivesen elolvasok. Verestöl en nem tartok, mert ugyanolyan lendülettel kapna vissza a pofont ahogy adta, habar anyum is mondta figyeljek ra, mert sumak. Nem kell baszogatni (bocs a csunya szoert), nem is varok lelki megnyugtatas, csak vmi tanacsot esetleg, hogy a valast elkerüljem. Regebben en voltam a mindene, lehet en rontottam el.
2014. máj. 29. 08:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt ilyen,ill. tudod,hogy kb. mikortól változott meg,akkor történni kellett valaminek akkortájt...


Én ennek járnék utána, és beszélnék vele.


De a 2. gyereket én se értem miért vállaltad be, pláne, hogy még a "nagy " is pici...és az se érdekli..

2014. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!