Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhesen, bejelentette igenis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otiszka76 kérdése:

Terhesen, bejelentette igenis megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,négy hónapos,a férjem bejelentette igenis nem volt elég a szex itthon és O kereset máshol...Nem akarja a családot elhagyni meg van egy 7 éves fiunk,de neki kell a sok szex.En mondtam neki hogy mig O valahol jól érzi magát En nevelgessem a gyerekit?Nem latom helyesen,inkább le mondok a babáról(ezt nem gondoltam komolyan)és váljunk el,hisz két évig nagyon leköt egy gyermek,O nem akar.,mert persze gondolom hogy jön a vagyon megosztás es sokat dolgozott,gondolom nem akar ujra kezdeni mindent.O ugy szeretne hogy maradjunk egy család,de O amikor akar egyet menyen.akarja a babát is....,de minden anya tudja hogy ki neveli a gyerekeket meg ha ott van a ferj is..Mit tegyek?En meg mindig szeretem.
2014. máj. 23. 04:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, nem lesz ez jobb sohase. Nem is értem,hogy jutott eszedbe szülni még egy gyereket egy ilyen szar kapcsolatba.Nehéz úgy elhagyni valakit ha még szereted,de el sem tudom képzelni,hogyha valaki így megaláz és semmibe vesz ,hogy lehet még annyira szeretni. A gyerekeknek is jobb ha nem azt látják otthon,hogy apa máshová járkál és nem a családjával van,anya meg kész idegroncs.

Mondjuk ne haragudj de ahogy fogalmazol meg írsz...

2014. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem volt szar a kapcsolat,csak össze jot egy csajjal es szerelmes lett,elvesztette a fejet,mind ketten akartuk februárban a gyereket...csak O nem mondta hogy kevés a szex,most mondta hogy nem volt elég es o kereset mást...En eszre sem vetem hogy baj van,az űzi ébresztet fel...
2014. máj. 23. 07:43
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább most lépnék még ki, már így is meg vagy alázva. Tőled függ,hogy te még ezt meddig tűröd el. Mindenkivel úgy bánnak,ahogy hagyják.

Nehéz, de én kilépnék. Van esélyed rá,hogy találj egy normális társat. Míg terhes vagy a férjed jár máshoz...ez a legmegalázóbb az egészben.

2014. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe,te ezzel az emberrel sose leszel boldog.Egyébként ha nem te,akkor ő fog elhagyni majd,főleg hogy szereti is azt a másikat...
2014. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%
Persze,nem volt szar...DE hirtelen minden előzmény nélkül az lett. Ne áltasd magad,tudom,hogy nehéz de ha valaki szeret és jó a kapcsolatotok nem fog megcsalni sem terhesen sem máshogy.
2014. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A szex hiánya itt nem ugyanaz. Állapotos a kérdező, ilyenkor van, hogy más vagy nincs szex. Pl. nálunk gondok vannak, sokat görcsölök a babával, így inkább nem vagyunk együtt.

Előtte ők is nyílván együtt voltak többször is, hisz jön a baba.

Kérdező, rohadt önző a férjed, menekülj, mert egy nap az lesz, hogy a szeretőjének és neki viszed a kávét!

2014. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Te terhes vagy, ő meg hazahoz valami betegséget...
2014. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
2%
Ugyan, a legtöbb pasi ezt csinálja, körül kell nézni! Nehéz lesz de nincs más valasztásod! Amilyen igénytelen a legtöbb, felszed valami rusnya, dagadt izét aki biztosan beteg...
2014. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy te is beadhatod a válást, nem csak a pasi? Van hol maradnod a gyerekekkel, neki van hova menni, mi a kérdés? Vagyonmegosztás nem "muszáj", ha te nem tartasz igényt arra, akkor ha neked is ítélik, visszautalod a pénzt. Ennyi.


A kérdező írása egyébként nem arról tanúskodik, hogy ő egy intelligens nők, az ilyeneknek meg sajnos ilyen pasi jut. Hiszen hány meg hány diplomás, fővárosi nőt csalnak szét, és nem veszik észre, hát még a kérdező esetében...:/

2014. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad ennél is jobban. Még hogy ő dob ki? Dobd ki te, és ennyivel is jobban fogod magad érezni. Tudod milyen megalázó volt, hogy egy rossz kapcsolatban, ahol nekem könyörögtek mindig hogy bocsássak meg, egy megcsalás után még ő dobott? Annyival jobb lett volna, ha én teszem ki a szűrét (a megcsalás és a szakítás velem egyszerre volt, tehát időm se volt reagálni, hogy akkor takarodjon!)
2014. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!