Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhesen, bejelentette igenis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otiszka76 kérdése:

Terhesen, bejelentette igenis megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,négy hónapos,a férjem bejelentette igenis nem volt elég a szex itthon és O kereset máshol...Nem akarja a családot elhagyni meg van egy 7 éves fiunk,de neki kell a sok szex.En mondtam neki hogy mig O valahol jól érzi magát En nevelgessem a gyerekit?Nem latom helyesen,inkább le mondok a babáról(ezt nem gondoltam komolyan)és váljunk el,hisz két évig nagyon leköt egy gyermek,O nem akar.,mert persze gondolom hogy jön a vagyon megosztás es sokat dolgozott,gondolom nem akar ujra kezdeni mindent.O ugy szeretne hogy maradjunk egy család,de O amikor akar egyet menyen.akarja a babát is....,de minden anya tudja hogy ki neveli a gyerekeket meg ha ott van a ferj is..Mit tegyek?En meg mindig szeretem.
2014. máj. 23. 04:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Mindig ezt fogja csinálni! Én nem maradnék vele.

Jaa, ez a duma, hogy neki kell a sok szex...emberből van tán, és nem állatból, aki nem tud uralkodni magán és csak megy az ösztönei után.

Mondd meg neki, hogy neked meg kell a tisztelet és a nyugalom. Ne azzal törödj, hogy ő mit akar. Mégis, mit szeretsz még rajta?

2014. máj. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Vaéahol a férjed korrekt, mert nyíltan megmondja a miújságot. Másrészt tény az tény, megmondta, hogy félre fog dugni ha törik ha szakad. Innentől fogva a tiéd a döntés, ha elfogadod, hogy ez így lesz -és így lesz- akkor vele maradsz, ha nem, akkor válás.
2014. máj. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok indiszkrét lenni ,+ egyértelműen bunkóság ahogy a férjed hozzád áll .Normális férj ,aki szereti a bejét ,ilyet nem tesz ... De milyen sűrűségben éltek házaséletet ? Nekem is van gyermekem ,viszont nem ment a házaséletünk rá a gyermekvállalásra.
2014. máj. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
4%

Gondolj a gyerekeidre. Az egyik még meg sem született, a másik pedig hét éves. Ha most elváltok, a hét éves srácból biztos hogy nem lesz normális felnőtt. Ha nem akarja elhagyni a családot és kell neki a sok szex, azt miért nem lehet veled megoldania? Különben mennyi is pontosan az a sok szex? Milyen mértékben éltek nemi életet egymással? Nem várom el, hogy megválaszold, csak gondolkozz el rajta.


Ne érts félre, nem akarom rád kenni az egészet, nem te vagy a hibás. Viszont az biztos, hogy neked is van részed a mostani helyzetben, még ha ezt nem is veszed észre.

2014. máj. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Mért akar egy felnőtt, családos férfi szerelmi kapcsolaton kívüli szexet?


És kivel csal meg?

Van egy állandó kedvese?


Vagy promiszkuis?

Mert az akkor szenvedélybetegség.


Mért nem Veled akarja a szexet????

2014. máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Heti kétszer volt szex,es nem volt korrekt ,csak egy éjjel jót egy űzi a telóra es akor áskáltam utána..
2014. máj. 23. 07:15
 7/28 A kérdező kommentje:
Októberben 2013 volt egy veszítésem,persze megkapartak utána nem volt szex vagy két hét,most ezzel a terhesegel valami progeszteront irt a doki es egy holnapig csak közbe...de ezt nem letehet megérteni?
2014. máj. 23. 07:18
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

fog a cuccod és hagyd ott


basszus h egy pasi mindig csak a farka után menjen....

szerintem tuti nem szeret csak a látszat miatt kelletek neki no meg az ingyen szex miatt

2014. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Van egy fiatal csaj ,semmit sem tudok,csak azt hogy a ferjem irta hogy szereti,es a csaj is ...tehat nincs választásom..,vagy igy elfogadom vagy elhagy...nem semmi helyzet.
2014. máj. 23. 07:21
 10/28 A kérdező kommentje:
Szüleim házában lakunk,vagyis építettünk egyut egy szintet,de ezen kívül van egy szinte kész lakás amit O egyedül keszitet az O szülei udvarában,tehát van ahova mennie..Csak gondolom hogy fel hogy fogom kerni a hazásságunk idejéből való vagon megosztasd .es akor kell nekem adjon az egyedül épített részből is.igaz?Szerintem ez tartsa vissza nem en nem a gyerekek...
2014. máj. 23. 07:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!