Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem lehet semmit megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet semmit megbeszélni a férjemmel?

Figyelt kérdés

Az történt hogy minden emberre féltékeny de intézkedni lusta.

Legtöbbször édesapám segítségét kértem.


Jelenleg toldtunk a házhoz kőművest, vízszerelőt, villanyszerelőt apukám segített intézni. Én beszélek le velük mindent vagy apu, én fizetek, én beszélem le hogy mikor jöjjön, én kérek árat stb.

Hívtam 3 nyílászárót a legdrágább tetszett neki, mert ott a fickó öreg, hiába 30.000ftal drágább. Szóval a másik nyílászáróst már ezer éve hallgattam hogy miért őt akarom stb. Na mindegy pedig ez lesz, eldöntöttem mert 30.000ft nekem pénzt és nem érdekel ki csak rakja be amit megvásároltam tőle.

Ami még probléma hogy az autómmal elég sok baj lesz mostanság, eddig egy 50 km-re lévő szerelő csinálta akiben megbíztam, nekem kellett ahhoz elvinnem, haza hoznom az autót valahogyan haza jutnom amíg szerelte az autót stb, most viszont találtam egy másikat helyben két utcányira, aki ezresekkel olcsóbban csinálná meg az egyik gondot.

Mikor bejelentettem neki hogy milyen jó olcsóbb stb, elkezdett velem kiabálni, honnan ismerem, mondtam neki, és mi az hogy én tudom hogy van neki gyereke, milyen sokat beszélgettem vele stb. Nagyon bántó, azt mondtam innentől kezdve letettem mindent, ő fog csinálni, szerezz szerelőt, elviszi stb nem nekem kellene szaladgálni intézni mert ez egyébként is férfi lenne, egy nőt úgy átvágnak hogy csuda.


Mit lehet tenni? Tartsam a szavam? Intézkedjen ő mostmár?


2014. máj. 20. 22:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


1. Legyél önállóbb, ha már egy óvodás férjet sikerült választanod.


2. A nőket sem feltétlenül verik át, mert ha utána nézel, akkor érthetsz hozzá, ás sok pasi meg nem ért hozzá. Ne legyen kisebbségi komplexusod.


Intézkedj, de légy körültekintő. Manapság pillanatok alatt sok árajánlatot lehet kérni neten keresztül.


A férjed meg pipogya, és ezen mélységesen elgondolkoznék.


------


Egy 30-as nő, aki egyedül újítja fel most a lakását, és nem érzi, hogy amiatt hátránya lenne, mert nem pasi :) LOL

Kis vér a pucádban, és okosan!!!!

2014. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!