Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek miért tanácsolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tanácsolják több évi együttélés után is sokan a fiataloknak, hogy még ne házasodjatok, először ismerjétek meg egymást?

Figyelt kérdés
Ha több évi együttélés alatt nem sikerült egymást megismerni, akkor szerintem tíz év sem lenne elég. Ha mindkét, vagy valamelyik fél évekig képes hamis képet mutatni párja felé, az bármeddig megteszi ezt.

2014. máj. 8. 19:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es, teljesen egyetértek veled. Ezek a megkeseredett emberek aztán lehülyézik, ostobának, óvodásnak nevezik a másikat, mert nem az a véleményük mint nekik. Ráadásul az okos többségnek titulálják magukat. Jogi kérdésekben is olyan megfellebbezhetetlen kijelentéseket tesznek azok akiknek, írásaik alapján, jó ha 8 álltalános végzettségük van.
2014. máj. 9. 08:27
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Óóó igen, általában én már le se szoktam írni, hogy 3 hónap után összeköltöztünk. :) Kitudja mit kapnék. Pedig 3 éve együtt lakunk, szóval lehet nem kéne a saját problémákat másra vetíteni.
2014. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Ja és 10-es.


Ezeket én is megkaptam itt, meg azt is, hogy most lehet boldog vagyok, de majd 15 év múlva is rákérdezne :D

Meg hogy megfogjuk egymást csalni, ez elkerülhetetlen, hasonlók.

40-60% közötti volt a válaszadó, ennyire emlékszem. Amúgy én 60% alatt megmondom őszintén nem nagyon adok a véleményekre. 60-90% között általában jóindulatú és tényleg segítő hasznos válaszok érkeznek, de 60% alatt rengeteg a kötekedő, a buta. Persze afelett is vannak ilyenek, de alatta szinte biztos.

2014. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az együttélés időtartamától függ, hanem például attól, hogy mennyire van az ember tisztában önmagával, az igényeivel, no és persze hogy mennyire tudja felmérni a másikat. Ezek a képességek pedig általában egyenes arányban állnak az életkorral, így fiatalon valóban érdemes lehet többet várni, bár idősebben már ez nem feltétlenül igaz.


Persze ez csak az én véleményem, de saját magamból kiindulva eléggé megalapozottnak érzem. Ha 19 évesen igent mondtam volna az akkori barátomnak, 24 éves koromra már elvált asszony lettem volna :D

2014. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, bárcsak ilyen egyszerű lenne, hogy minél idősebb valaki, annál okosabb. Sajnos nagyon nincs így, ez személyes tapasztalatom.
2014. máj. 10. 14:04
 16/16 anonim ***** válasza:
De én nem is ezt mondtam. Az viszont tagadhatatlan, hogy van összefüggés.
2014. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!