Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha hozzámegyek a páromhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hozzámegyek a páromhoz akkor nem kapok semmilyen kedvezményt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szülés esetén nem kapok emelt családit meg ilyesmik. Vagy, ha elveszítem a munkahelyem akkor én nem fogok kapni szociális segélyt mert a párom is azt kap. Èrdemes egyálltalán férjhez mennem?
2014. ápr. 23. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha együtt éltek, akkor jobban "megéri" úgy szülni, hogy férjnél vagy.
2014. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A párod segélyes, és így akarsz házasságot meg gyereket? Idióta ötlet! A semmire nem szabad házasodni, pláne gyereket vállalni!
2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Tudod mit? Hs már a férjhez-nem-menetel-ben csak az üzletet látod, ne is menj hozzá a párodhoz! Jobban jártok egymás nélkül. Egyébként tényleg nem kapsz egyedülállókénti csp-t, de ez nem azonos az emelt összegűvel. Emellett meg nem a segélyre kell számítani, hanem el kell menni dolgozni!
2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt bírom ebben az oldalban, hogy önmaguk idiótaságát és prosztóságát teljesen leplezetlenül tárják a széles nyilvánosság elé emberek, nem is tudva róla, hogy azok. Tahó vagy kicsit, ne foglalkoztasson.
2014. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%
Én pont ezért nem mentem férjhez.
2014. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Első hülyeséget ír, pont hogy nem házasoknak éri meg, mert úgy lehet csalni és jobban jársz. Mert ha összeköltöztök jogilag élettársak vagytok tehát tökmindegy feleség vagy élettárs vagy ha törvényeket betartod ugyan annyit kapsz.

Emelt családit is baszus havi 1000Ft-ért képes lennél a gyerekedet hazugságra nevelni, és a párodat letagadni?

Na az a hülye aki így veled gyereket tervez.

2014. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Pedig bizony sokan eladják az anyjukat is 1000ft-ért:)Az a baj a kutya nem ellenőrzi őket.Mert azt mondják rászoruló,de ki állapítja meg ki a rászoruló?mert visz egy kamu papírt,miközben élettársa van,anyagilag is talán jobban élnek mégis pofátlan módon felveszik amit csak lehet.Jut ám tablettre mobilra mindenre.Az adósságot meg gyűjtik akár milliós tételekre.Aztán ha beüt a kakamatya megy a sírás mert a gyerekek...Bárki kerülhet nehéz helyzetbe,de ha nem is tud a közösbe be tenni pl közös.költség 9-et,akkor be tesz 2-3-at.De az ember látja rajta van benne hajlandóság.De amikor azt látja minden van dőzsi, hónapok évek számra nem fizet még 1ft-sem,na attól felmegy a vérnyomásom.Na menjen csak az utcára nem sajnálom.Szüljön mindenki annyit amennyit önerőből fel tud nevelni.
2014. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem NE menj hozzá.

Ha a házasság számodra csak és kizárólag a segélyekhez való hozzájutás akadályozó tényezője, akkor nem kell megtenni.


Döbbenetes ez a gondolkodás, szégyellném magam a helyedben.


Az egyedülállóknak járó családi pótlék havi 1.500 Ft-tal jelentene több bevételt.


Azt pedig különösen gyomorforgató számomra, hogy valaki ilyen nyíltan, pofátlanul spekulál a segélyeken- inkább dolgoznia kellene a "pár" mindkét tagjának és akkor nem lennének ilyen gondok.


Felháborítónak tartom ezt a hozzáállást és csak arra szeretnélek kérni, hogy a segélyes "párod" nyakára azért ne kezdj el nyakra-főre gyerekeket szülni, hanem legyen már valami normális értékrended is, ami vezeti az életedet és lehetőség szerint az NE a segélyekhez való hozzájutás legyen.

2014. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Már miért írnék hülyeséget? Direkt kiemeltem, hogy ha együtt élnek. Nem tudsz olvasni, vagy mi van?
2014. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!