Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő "járás" után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő "járás" után illene összeházasodni 30 éves kor alattiaknak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Leghamarabb 3-4 év, legkésőbb meg ahogy nekik tetszik.


Szerintem nincs olyan, hogy "illene", csak olyan, hogy meggondolatlan. Az utóbbi közé tartoznak a fél-2 év járás, együttélés nélküli, anyósnállakós, stb. házasságok.

2014. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Semennyi után sem illene. Nem illendőség kérdése.
2014. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha csak "járás", akkor 30 alatt nem sejtet jókat egy házasság.

MOndjuk néhány év együttélés, amely problémamentes, az már elegendő... Már persze ha nem válást szeretnél rövid időn belül...

2014. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

nem időhöz van kötve,meg nem "illőséghez".Ha szeretitek egymást,és mindketten házasságot akartok,akkor összeházasodtok.

Mi 10éve vagyunk együtt,nem tervezünk házasságot,van egy 4éves fiúnk,és igy is szeretjük egymást.

2014. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

21:15 vagyok

én 28,párom 31 éves

2014. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Az illendőség miatt, soha :)

Szerintem akár 1-2 év után is, ha nem csak járnak, hanem együtt élnek és igazán ismerik egymást.

Persze az is számít, hogy mit értesz 30 év alattin. Nem mindegy, hogy tizenévesekről van szó, húszon pár, vagy közel a 30-hoz.

2014. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

26 vagyok,párom 30 éves.

4 éve vagyunk együtt,3 éve együtt is élünk.

Jól megvagyunk így,nem tervezünk esküvőt.Lehet majd lesz egyszer,de nem ragaszkodunk hozzá. :)

2014. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Amikor ők is úgy gondolják. Erre szerintem nincs recept, láttam már olyan házaspárt, akik húszévesen három hónap után összeházasodtak, mert így látták jónak, és működik a dolog, pedig senki nem bízott benne rajtuk kívül. De olyat is, ahol évek múltán, együttélést követően házasodtak, mégse működött. De az ellenkezőjére is van számtalan példa.

Igazából az a lényeg, hogy a pár akkor házasodjon, amikor a felek már tisztában vannak saját magukkal és a másikkal is annyira, hogy tudják: ő kell nekik. Ez pedig egyénenként (páronként) változó.

2014. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan hogy illik.... Akkor házasodjanak össze ha úgy érzik.

Nálunk a férjemmel az első hónapfordulónk előtt 2 nappal volt lánykérés és másfél év után házasodtunk, mert mi úgy éreztük hogy így a jó, és nem volt mire várni. Ebből az utolsó fél év együtt élés volt. Viszont az első egy évben is majdnem együtt éltünk...(heti 5 napokat voltunk együtt egyhuzamban már az elejétől, és 2 napra hazamentem mindig tanulni). Szóval elég jól ismertük egymást. A tényleges összeköltözés ezért sem okozott semmi gondot. Mindent tudtunk már egymásról:) Annyi volt plusz, hogy örültünk a maradék 2 napnak is amit együtt lehetünk.


Nincs garancia egyébként, teljesen mindegy mennyit vár az ember. Anyósom 8 évig járt az első férjével, 1 év után váltak mert a pasi folyton ivott és meg is ütötte anyósomat.

Az idősebbik sógornőm meg a férje 8 hónap után házasodtak. Ez 4 éve volt. Azóta orrba szájba csalják egymást, mennek az ordítozások, egymás anyázása, veszekedések stb.. olyan szinten hogy anyós elküldte őket hogy lakjanak máshol mert elege lett a folytonos feszültségből meg balhékból...mert egy ideig vele laktak.


Mi már 4 éve vagyunk együtt, ugye ebből 2,5 év házasság. Nagyon jó a kapcsolatunk, és nem bántunk meg semmit. Nyálasan hangzik, de lelki társak vagyunk, és az ember ezt megérzi. Nálunk legalábbis így történt.


És mi kb úgy voltunk vele, hogy csak mert sokan ilyen olyan okok miatt elválnak, attól mi még nem fogunk. Szóval nem érdekeltek a válási statisztikák sem. Nem fogom rávetíteni a saját kapcsolatomra mások bajait... N/28

2014. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a kettejük ügye.

Ismerek olyan lányt, aki szerint a házasságkötés egy kapcsolat kezdete és fel van háborodva, ha a fiúja 3-6 hónap együttjárás után még nem tervezi a házasságot vele, és dobja.

Egyetlen esetben várt ennél hosszabb ideig, és a fiúja a 10. hónapban meg is kérte. A 17. hónapban volt az esküvő.

2014. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!