Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem esne rosszúl ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszúl ha születésnapotokra a hátadmögött szervezkednének a családtagjaid egy olyan vacsorára ahol ők szabják meg hogy kit hívnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 12:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk a baráti körben volt nagy divat 2-3éve a meglepi buli.Akinek lett csinálva mind örült neki.Amikor viszont tudtam,hogy jön az én szülinapom kijelentettem,hogy ne csináljanak ilyen meglepi bulit nekem mert nem örülnék neki.Mondtam,hogy ha csinálnak én tuti faképnél is hagyom őket.Sajnos képes is lennék rá.Rühellem a meglepetéseket.Szerencsére tudják is,hogy nem sült volna el jól a dolog és nem álltak neki.Viszont buli lett csinálva aminek a szervezésében részt vettem.

Sajnos én ilyen vagyok.Lehet ez messze áll a te problémádtól csak gondoltam leírom az én esetemet,hogy legyen egy ellenpélda a sok "örülnék egy meglepi bulinak" írt válasz között.

Ha ilyen általam nem szeretett rokonok lennének a bulimon arra ugyan úgy el nem mennék ha meg valahogy odakeveredtem, őket is ugyan úgy otthagynám.

Le lehet bunkózni meg hasonlók,nem hat meg!

2014. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

annak semmi hírértéke ha a haverjaimat hivják el.

Az az igazi meglepetés ha a legádázabb ellenségeimet hivják el.

Én legalábbis meglepődnék de nagyon, ha igy próbálnának boldoggá tenni.

2014. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%

Te nem érdemled meg a családodat!

ennyi!

2014. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
Te viszont ezt érdemled hogy család cimén a nyakadba szabaditsák az áskálódó rosszindulató anyóst.
2014. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
A meglepetés bulinak pont az a lényege, hogy Te ne tudj róla. Az milyen lenne már, hogy megkérdeznék, hogy kit hívjanak meg a meglepetés bulidra? Akikkel meg nagyon jóban vagy, őket valószínűleg ismerik, tudnak róluk, nem?
2014. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

Te tényleg azért hisztizel, mert meglepnek születésnapod alkalmából? Neked ez rosszul esik?

Te nem vagy normális!

2014. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Rosszul bizony mert helyettem akarnak szervezkedni!
2014. febr. 28. 14:25
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Hív+d el majd az ő szülinapjukra a hülye főnöküket az ostoba vezérigazgatót, a haragosaikat s a rendőrt aki megbírságolta őket.

Esetleg egy-2 adóellenőrt, munkaügyi ellenőrt s az urológusukat.


Nemes bosszú.

2014. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az összes állszent válaszolónak csinálnak egy olyan meglepi bulit, ahol a meghívottakat utálják! Megnézném mennyire lenne őszinte a mosolyotok! Aztán legyen pofátok lehordani szerencsétlen kérdezőt amiért nem örül egy olyan bulinak amit eleve utál mert nem akar olyan társaságban lenni, ahol nem érzi jól magát...
2014. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? En kibekkelnem, ha mar szervezik, aztan megbeszelnem veluk, hogy jovore mar en szeretnem szervezni vagy / nem fontos nekem a buli, ne csinaljatok.

En sem orulnek, ha olyan emberek lennenek ott, akiket nem szeretek :D

2014. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!