Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek nem esne rosszúl ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszúl ha születésnapotokra a hátadmögött szervezkednének a családtagjaid egy olyan vacsorára ahol ők szabják meg hogy kit hívnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 12:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem :)

nekem már csináltak meglepi szülinapi bulit, és mivel a családtagjaim, tudják, hogy kiket látnék szívesen :)

2014. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem, sőt abszolút örülnék egy meglepi bulinak. A családom pedig tudja kivel ünnepelnék együtt szívesen
2014. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Én örülnék. (Nekem sose szerveztek ilyet.)

Ez nem zárja ki, hogy te szervezz egy másik bulit.


Amúgy meg... akiket nem hívnak meg, azoknak is eszébe juthatott volna, hogy szervezzenek neked valamit. A családod legalább gondolt erre.

2014. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

De nálunk ez az hogy akiket hívnak azok a rokonok én meg utálom őket, ha meg van tartva a szülinapom akkor muszáj őket hívni, mást nem hívhatok helyettük mert úgy is megtudnák és megsértődnek én nem is akartam megtartani ezért.

születésnapomra rá 2 napra akarják tartani, és aszéert nem pont a szülinapomon mert anyósomnak nem megfelelő a nap.

Meg sem kérdezték akarom e ünnepelni.

2014. febr. 28. 12:21
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nekem jól esne, hogy gondoltam rám, és bízom bennük: jókat hívnának.
2014. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Ezt hívják meglepetés bulinak! Bár ha már tudsz róla, akkor annyira nem meglepetés :)

Nekem még sose volt, de örülnék neki nagyon :)

Mindenképpen jól esne, hogy veszik a fáradságot és az időt, hogy készüljenek, szervezkedjenek.

2014. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Gondolj az ajándékokra és bekkeld ki valahogy. Muszáj néha találkozni a rokonokkal. Ha olyanokat hívnának meg, akiknek nem örülnék, akkor ez egy kötelező program lenne, nem öröm, de hát van, hogy muszáj jó képet vágni.
2014. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
én mint születésnapos nem mennék el rá. sértődjenek meg nyugodtan
2014. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem még sosem volt meglepi bulim.

Örülnék egynek, ahol ott vannak, akiket szeretek.

Viszont ha olyanok lennének ott, akiket rühellek, akkor simán ott hagynám a bulit.

2014. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Én soha nem szeretnék ilyen bulit, de ha mégis szerveznének egy ilyet, biztos, h nagyra értékelném a szándékot, és akárkit hívnának is meg, tuti, h nem a rosszat keresném benne, hanem a jót, és igenis jól érezném magam!

Örülj neki, h ilyen családod van, aki gondol rád! Sokaknak eszébe nem jutna, hanem letudják az egészet egy bóvli ajándékkal vagy még rosszabb esetben pénzzel. Ez sokkal de sokkal többet ér!!!

2014. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!