Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfogadnád ha a párod többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád ha a párod többet foglalkozna magával?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Mondhatni nem élünk boldogtalanságban, komolyabb gondok nincsenek.

Ami nagyon elgondolkoztat és zavar már egy ideje, hogy azt vettem észre, egyre többet foglalkozik csak saját magával. Úgy értem, hogy állandóan a karrier, az Ő barátai, az Ő kapcsolatai stb. a fontosak. Amikor ezt finoman szóvá tettem neki, akkor az volt a reakció hogy tegyem én is ugyanezt, nem muszáj nekünk mindig egymást istápolni.


Ezt komolyan nem tudom hová tenni, mert én sose éreztem azt, hogy sokat lennék a nyakába. Sőt, szerintem kifejezetten sűrűn tölti külön a programjait és még támogattam a tanulásban és a karrierjében is.

Mi lehet ez az egész?



2014. febr. 22. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt ennyiből ne lehet megmondani, nektek kell megbeszélni. Ő karrieristába mint te neki a munka sikere fontosabb attól még ne rossz ember.
2014. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem csak a karrier, bár főleg onnan indul ki minden.

Pl. baromi sok időt tölt a kollégáival. Úgy értem hétközbe is velük van összezárva, 2 hetente biztosan adódik olyan péntek vagy szombat este amit velük tölt. Amikor lenne egy közös hétvége akkor dolgoznia kell vagy a családhoz kell mennünk. Sokat van külföldön a kollégákkal, ha elvégezték a munkát akkor se hazajön hanem még ott maradnak bulizgatni.

Nem tudom... Én nekem ez olyan furcsa!


Más háztartásban is van ilyen???

2014. febr. 22. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azt irtad, hogy mondhatni boldogsagban elunk... Ez nem volt meggyozo...

Szerintem picit mindketten, de o mindenkepp kifele tart mar ebbol a kapcsolatbol.

2014. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kell neki hogy külön legyen tőled.


Valószínűleg egy kis szabad levegőre vágyik.


Ha nem találkoztok olyan sűrűn, akkor több megbeszélnivaló lesz. Ennek is van jó oldala.

2014. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha szerelmes lenne beléd, mindig veled szeretne lenni.
2014. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És téged miért nem visz magával soha? Én sem vagyok a sülve-főve együtt életmódnak, de azért zavarna, ha engem le se kaksizna. Igenis, néha kell időt szakítani a párunkra is.
2014. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az itt a probléma hogy sok az összetapadás és mivel csak a női álláspontot hallottuk, szerintem mondhatjuk azt, hogy mivel elfogult, csak akkor kapnánk teljes képet ha a pasit is meghallgatnánk.
2014. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!