Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy kapcsolat mennyire bir ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat mennyire bir ki egy esetleges komolyabb jellembeli valtozast?

Figyelt kérdés

Mar tettem fel itt kerdes eljegyzes temaban.En vagyok a katona aki kulszolgalatra megy.

Meg nem jegyeztem el,nagyon bizonytalan vagyok es egyre nagyobb a feszultseg.Nem azzal van baj,hogy menni kell.Hanem azzal,hogyan jövök haza.Barmi tortenik mar nem ugyan az leszek amikor hazajovok.Es ez aggaszt.Nem tudom kibirjuk e.Vagy en kibirom...

Igazi zoldfulu vagyok es jo lenne valami tanacs,megerosites.

Beszeltem mar errol tobb emberrel,de hat mind mas.Nekem is mas lesz.


2014. febr. 17. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne kimenetel előtt valami felkészítést végeztetni,ahol megállapítják alkalmas vagy e arra hogy kimenj és vissza gyere.Volt ilyen?
2014. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Termeszetesen volt.Teljesen alkalmas vagyok es teljesitem a kotelessegem.

Csak nem akarom elvesziteni.Ez ami miatt annyira nehez.

2014. febr. 17. 23:58
 3/6 sippara ***** válasza:
Nézd... azt mondják, katonafeleségnek születni kell. Nem mindenki fogja kibírni a feszültséget, amíg szolgálaton vagy, és nem mindenki fog tudni probléma nélkül együtt élni a változásaiddal, és megint nem mindenki fog tudni segíteni neked úgy és olyan formában, ahogy arra szükséged lesz. A rossz hír, hogy igen, ez így lutri, 50-50, hogy együtt maradtok-e utána. A "jó" hír, hogy semmit nem tudsz tenni, legnagyobb mértékben a barátnődön múlik a dolog.
2014. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd eddig is tisztában volt vele, hogy mivel katona vagy, ez is benne van a pakliban.

Csak azzal nyugtatlak, hogy ha ilyen szempontból "hétköznapi" pár lennétek, akkor is sok változás, nehézség, kihívás történhet az életetekben, amit van, aki meg akar és meg tud oldani, valakik meg nem.

Nektek annyi előnyötök van, hogy tudjátok előre, hogy valami változás lesz, készülhettek rá valamilyen szinten, nem derült égből villámcsapás.

2014. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyabb jellembeli változást egy kapcsolat csak akkor bír el, ha mindketten változnak.


Ha szeret, elbírja, hidd el. Beszélj vele mindenről, a kétségeidről, a félelmeidről. És kérdezz rá a jegyességre. Ne tartsd bizonytalanságban. Ha nem bíraj el, akkor inkább most szakíts vele, mint hogy később tedd tönkre - magadat, őt és az esetleges gyerekeiteket is.

2014. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne jegyezd el csak azért, mert elmész. Jogilag semmivel nem jár egy eljegyzés felbontása, DE... ÉRZELMILEG sokkal nehezebb egy felbontott eljegyzésen túllépni, mint egy szakításon.


Az idő eldönti a dolgot, ha hazajössz, és minden oké, eljegyzed és összeházasodtok. Nem késel le semmiről.

2014. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!