Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem közeledik felém a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közeledik felém a férjem?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy a házasságunk szép lassan összeomlik, 1,5 éve vagyunk házasok, 5 éve vagyunk együtt. Mostanában elég sokat vitázunk, család, anyós, munka sokféle témában kár is leírni, de ha ép minden OK akkor sem közeledik felém. 3 hónapja szültem, szinte minden lement, 50 kg vagyok 168 centivel, a hadak nem az igazi de így is összetehetem a kezem, hogy úgy nézek ki ahogy. De soha egy ölelés, sem egy puszi, semmi. Mikor terhes voltam még akkor is többet közeledett. Hozzáteszem, ha most odamennék hozzá, hogy du..junk akkor még sem lehetne állítani. Szóval olyan, hogy ha nem tudja biztosra, hogy együtt akarok lenni vele akkor nem is próbálkozik. Romantika semmi. Most már még itthonra is kifestem magam, megcsinálom a hajam, illegetem billegetem magam itt neki, de a laptopról le se lehet szedni. Én nem tudom már mit csináljak. Hiányzik a gyengédség. Még ha nem is szexelünk kicsit összebújni. Hogy lehet ezen w helyzeten változtatni? Nők és férfiak válaszát is szívesen fogadom.
2014. febr. 16. 21:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pontozgatják az embert negatívan. Egyébként több kérdésemnél megfigyeltem már. Valakinek szerintem ez a hobbija. Pedig mindenki a kérdésre válaszolt. Saját tapasztalatait leírta. Én mindenkit pozitívan értékeltem, hiszen azért írtatok, hogy segítsetek.

Egyébként biztos vannak olyan férfiak akik igenis ilyeneket néznek. Néha én is meg meg nézegetem az előzményeket, de szerencsére még nem találtam ilyesmit, na persze ki is törölhetné. De amikor gépezik annyi, hogy mindig közelben van és ne "rosszalkodik".

2014. febr. 17. 10:54
 12/19 anonim ***** válasza:

"ha nem tudja biztosra, hogy együtt akarok lenni vele akkor nem is próbálkozik."


Ha ez így van, akkor tart a visszautasítástól.

Ülj le vele, beszéljétek meg, hogy minden rendben, nem kell tartania semmitől. Jól vagy, egészséges vagy, visszaállnak minden a régi kerékvágásba.


Törődj a férjeddel sokat, lehet, hogy mellőzve érzi magát a kicsi mellett. Ez általános probléma az újszülött megérkezése utáni hónapokban.

2014. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 idrzsupos ***** válasza:
Gratula, van egy 3 hónapos gyereked és egy felnőtt gyereked. Hány éves a nagyobbik? Olyan ő, mintha egy 16 éves nem tud mit kezdeni azzal, hogy a szomszédék Mariját meghágta, az meg úgymaradt. Beszélj talán a nagy gyermekeddel: már nem cset, net, feleség mossa a gatyát- hanem APA, annak minden felelősségével. Bízd rá a gyereket. Pelenkázza, fürdesse, csináljon Ő vacsorát, gyere össze barátnőkkel és legyen csajos nap- egy nappalra már apura szabad hagyni a babát....én megkérdezném, mit tart most a világról, mit gondol magáról, rólam és a közös porontyról. A jelen viselkedése felelőtlen, éretlen, mintha te akartál volna tudatosan gyereket de vele csak megtörténnek a dolgok. Valahogy tudatosítani kéne vele: főszerepe van, és nőjön ki a csetből. Hiába szolgálod őt ki, ha ő nem képes felnőni a feladathoz.
2014. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom a frászt rád hozni,de nálunk is ilyesmi volt.

Azt vettem észre,hogy állandóan facebookozik,azt modta a külföldön élő barátaival beszélget.Sose voltam egy féltékenykedős nyomozgatós tipus,ezért simán belenyugodtam,még csak az ismerőseit se nézegettem(hogy ki kicsoda,honnan ismeri stb).De egyszer amikor az én gépem szervizben volt az övét használtam,nem lépett ki a facebookból,és mielőtt kikeveredtem volna felugrott egy chat uzenet,"hogy szia drágám,végre itt vagy már úgy vágytam rád".Hát majdnem lefordultam a székről.Természtesen(az vesse rám az első követ aki nem így tett volna) végignéztem az üzeneteit.Hát,szexchatelgetett mindenféle nőkkel(csomó az adatlap szerint férjes közülük,no comment).Amikor számon kértem természetesen még ő volt felháborodva,hogy én turkálok a dolgaiban.De állította,hogy nem csal(t) meg(ezt még el is hiszem mert szinte mindegyik nő vidéki vagy külföldi volt),és,hogy ez nem számít.Aztán egy ideig nem csinálta,de most megint kezdődik a "facebookozás".Ha rászólok,akkor még ő ugrik nekem,hogy felnőtt ember és azt csinál a szabadidejében amit akar,és nem én fogom neki megszabni mikor gépezhet,meg kikkel beszélgethet,és az,hogy miről az meg végképp nem rám tartozik.(merthát ő csak beszélget).

Az egész amúgy csak úgy jön ide,hogy ugyanaz volt mint nálatok,nem fogalkozott velem,alig volt szex,stb.

És hiába néztem volna az előzményeket(megjegyzem nem tettem mert álmomban se gondoltam volna ilyesmit) semmi gyanus nem derült volna ki,mert csak facebookozott,ugye...

31/N

2014. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Én is rajtakaptam a férjem ahogy a facebook csetelés közben veri.. súlyos sérüléseket szenvedett a számítógép.. megjegyzem hiába vártam, hogy kezdeményezzen..
2014. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Marha vicces vagy...
2014. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vicc.. kicsit rosszul fogalmaztam.. szóval hirtelen felindultságomból földhöz vágtam a laptopot.
2014. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor bocs...:(

Azt hittem gúnyolódsz.Sajnálom,hogy nálatok is ez van,mást se hallani,szörnyű :(

2014. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 idrzsupos ***** válasza:

Udvarolni, nőnek -férfinak -kellene nézni egymást, udvarolni, nem leszokni a meghitt légyottokról, legyen randi, közös hétvége, virág, gyertyafényes vacsora, stb.

A férfi szex-csete? A nő slampossága nem segít, az sem, hogy egy károgó boszorkány hangján ki nem fogy a panaszból.

2014. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!