Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nőnek mindig görcsölnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mindig görcsölnie kell a házasságban?

Figyelt kérdés

Ez a mondat azért vetõdött fel bennem, mert sokat lehet azt olvasni, hogy mindig légy szexis, csillogó bugyiban, ragyogjon a bõröd, a hajad legyen szuper, smink stb.

Egy nõ nem engedheti el magát egy kicsit sem, mert akkor már borulhat is a házassága.Egy férjnek tudnia kell, hogyha házasság lesz, akkor egy idõ után egy anya, feleség, dolgozó nõ stb. nem lesz már olyan,mint amikor gondtalan volt.

Persze az ápoltság nagyon fontos, de nem mindennap kell ragyogni, vagy igen!


2014. jan. 30. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

Görcsölni nem kell, de adni magára igen.

Ez minden nőnél azt jelenti, hogy igenis időt kell szánni minden nap a külsejére. De ez napi 10-15 percet jelent, ennyi időt a vécézésre is szánunk egy nap, akkor erre is bele kell, hogy férjen.


Persze nem kell nagyestélyi és full smink otthonra. De egy reggeli fogmosás, arckrém, fésülködés igen. A ragyogásról: egy ápolt és boldog nő ragyog. Smink nélkül is.

Ehhez egyébként csak plusz, ha az ember igenis kicsit szexi otthoni ruhákat hord. Ezt a pluszt érdemes megjátszani, elvégre pont ugyanannyiból tart felvenni a kicsit szexibb pólót is, mint a simát. Mégis más hatást kelt. Én mondjuk kimondottan élvezem ezt, mivel utcára nagyon szolidan öltözöm, nem hordok mélyen dekoltált, testhezálló vagy térd fölé érő ruhát. Hazaérve viszont változik a kép, ilyenkor feszülős pólót, melegítőt vagy cicanacit hordok, jó időben pedig mélyen kivágott miniruhát. Hadd ne részletezzem, milyen sikerrel :)


Szerintem nagyon sok nő ott szúrja el, hogy az utcának öltözik, a férjének nem. Pedig pont fordítva kellene. Ne a főnök legeltesse a szemét az ember dekoltázsán.

2014. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
93%

A belinkelt nő a férjem szerint sovány, na erről ennyit:D

Örülök, hogy ilyen férjem van, aki 90 kilósan is imád engem, nem gond az sem, ha éppen pizsiben mászkálok egész nap, ilyenkor is szoktunk a konyhában szeretkezni 18 év után..

2014. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell görcsölni, ha a kapcsolat elején megjátszotta magát a nő. Én 8 éve vagyok házas, de olyan, mintha 2 hete lennénk együtt, úgy imádjuk egymást, vágyunk egymásra, akár kisestélyiben vagyok, akár babakakis melegítőben. Engem szeret, nem a sminkkészletemet, vagy a fehérneműs fiókomat...
2014. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
96%
Ja! És a belinkelt nő gyönyörű, vonzó, egészséges kinézető, nem egy görcspincsi, de szeretnék én ilyen lenni... Nem mindenki örül annak ám, ha 10 kilóval kevesebb az egészségesnél...
2014. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem látod férfiszempontból a dolgokat.

Nekünk is szembesülni kell a csillogó és igencsak jótestű férfiideállal, amit elég nehéz elérni, főleg ami a test részét illeti.


Aztán ottvan, hogy dolgozz keményen, legyél férfias, tölts időt a gyerekeddel, foglalkozz az asszonnyal, védd meg a családot a bajtól, mindezt úgy hogy egyáltalán nem biztos hogy bárkit is érdekelnek a problémáid, mert elvárják tőled, hogy kemény legyél és férfias férfi aki mindent kezel, mert Ő erős.


Csak az élet nem így működik, mert elsősorban emberek vagyunk és csak utána férfiak illetve nők.

2014. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

13:30


Szerintem meg pontosan nem azok görcsölnek,akik "hátrányos" alkatuak,azok boldogabbak szerintem.En ugyanis azt vettem észre, hogy inkább azok a nõk görcsölnek,akik jó adottsággal rendelkeznek. Egy kicsit gondoljatok arra, hogy egy csinos szép nõ elhizik, ráncosodik stb.nem akarok általánositani, de jobban félnek attól, hogy már nem fog tetszeni a férjüknek.Vagy nem igy van?

2014. jan. 30. 15:10
 27/62 A kérdező kommentje:

15:02


Ebben igazad van, de talán mégis könnyebb dolguk van a férfiaknak.

2014. jan. 30. 15:12
 28/62 A kérdező kommentje:

14:08


Az utolsó mondatod nagyon jó!!!!

2014. jan. 30. 15:12
 29/62 anonim ***** válasza:
27%

Miért is van könnyebb dolguk a férfiaknak?


A feminista, már-már férfiellenes politikai klíma miatt?


Esetleg azért mert olyan társadalmi elvárásokat támasztanak feléjük amiknek csak a töredékének lehet megfelelni, de csak azt hajlandóak meglátni amiben rossz vagy és nem azt amiben jó?


Netán azért mert válásnál sosem a nő a hibás, és a gyerekek a nőnél maradnak hacsak az le nem mond róluk?


Vagy azért mert nemi erőszakot férfi ellen nem lehet elkövetni?


Vagy mert meggyőzte magát a társadalom hogy férfinak lenni könnyebb mint nőnek?


Nem könnyebb. Ugyanolyan nehéz, csak van olyan területe az életnek ahol férfinak lenni előnyös, meg olyan ahol nőnek lenni előnyös.

2014. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

Nem minden nõ feminista!Nem mindig a nõ tehet róla,ha válásra kerül a sor!Teljesen jogos,ha a gyermeket az anyának itéllik, na miért is nevelné más nõ a gyermeket,amikor nem õ szülte meg és "lehet" a gyermekben is nyomot hagyna.Viszont vannak férfiak,akik néhàny esetben helytállnak a gyermeknevelésben,ha arra kerül a sor.

Létezik az is, hogy csak a rosszat látják meg, de az nem is szereti igazán a párját, akár nõ,akár férfi!

A férfiakat is meg lehet erõszakolni, ha érted mire gondolok.A multkor volt egy ilyen kérdés.


En még mindig azt mondom a nõknek a mai világban sokkal nehezebb helytállni, mert nagy a kinálat!

2014. jan. 30. 15:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!