Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az az egyetlen dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az egyetlen dolog, amit a legjobban szeretsz a párodban?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A humora.

Vele az élet egy jobbfajta romantikus vígjáték, ami nem csöpögős, giccses, de nevetéssel teli :)

2014. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem iszik alkoholt, soha eleteben nem is ivott.
2014. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindent szeretek benne, mindent egyformán. :) De ha mégis választanom kéne, akkor a higgadtságát, megfontoltságát, és hogy előbb gondolkodik aztán cselekszik. Én pont az ellenkezője voltam/vagyok, de már javul ez a helyzet. :)
2014. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A legjobban azt, hogy jólelkű...
2014. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A figyelmességét és a törődését... hogy érezteti azt, hogy tényleg fontos vagyok neki, elfogad, ahogy vagyok és szeret.
2014. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt szeretem a férjemben amilyen ember, tehát a személyiségét szeretem a leginkább.


Ebbe rengeteg minden beletartozik...nem sorolom fel. De ezáltal önmagam lehetek mellette. Sose unatkozunk, mindig jókat nevetünk, mert szoktunk egymással poénkodni, szemtelenkedni:) pl ha munkába szendvicset készítek neki, akkor úgy csomagolom el, hogy beleharapok kicsit az egyikbe. És amikor kibontja, így eszébe jutok, még akkor is ha éppen mással van elfoglalva.

Vagy kedveskedek egy pár szem sütivel, cukorkával. Vagy direkt más sorrendben teszem bele a szendvicsbe a hozzávalókat:)

Vagy a főtt ételnél, pl a főzelékben elrejtem neki a virslit:)


Aztán ha valami olyat mondok akkor kinyújtja rám a nyelvét:), én meg bekapom, vagy finoman megharapom, ha elmegyek wcre mindig hozzáteszi hogy pisis vagyok...stb:)


Még sose volt egy párom se aki ennyire partner lett volna ilyesmikben. Mind unalmas volt... nem tehetek róla ilyen vagyok, és ő is. Nagyon egymásra találtunk.



27/N

2014. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!