Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezni jó dolog? Hol éri...

Solking kérdése:

Torrentezni jó dolog? Hol éri meg a legjobban, és a legbiztonságosabban?

Figyelt kérdés
Igazándiból néhány embertől hallottam, hogy ilyen-olyan játékokat, programokat. Bár én nem bízom ebben annyira.

2013. okt. 23. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
kb olyan mint baszni fuvel-faval. Rengeteg oromot okoz, de ha benyelsz egy virust tonkre is vaghat. Mondjuk tobbnyire max csak a gepedet, ugyanis a magyar adathordozoi jogdij miatt elvileg filmet-zenet "jogosan" tolthetsz le. (programokat nem) Vagy valami ilyesmi. Az biztos, hogy mindenki csinalja, es nem nagyon jarnak birosagokra emiatt. De egyreszt ami kesik nem mulik (ugyanis van ra mod, hogy taroljak ki, milyen forgalmat bonyolit az interneten), illetve, ha valaki felnyom akkor mindent forintositanak a gepedrol.
2013. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

magyar legenda : Bithumen

Csatlakozások 429,928 ebben a pillanatban ( gep-gep kozotti kapcsolat )

valamiert csak megeri ez a forgalom ;-))

2013. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt Magyarországon még semmi baj nem lesz ha filmet, zenét töltesz le torrenttel. Én is szoktam.

Viszont programot meg játékot nem. Inkább mindenhez keresek egy legálisan ingyenes alternatívát de van amit megveszek. Például a Windows 7 Home Premiumot is megvette 26.000 Ft-ért.

Játszani pedig csak a SimCity 2013-al szoktam amit szintén megvettem 7000 Ft-ért.

2013. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!