Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másnak is ilyen unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen unalmas a házassága, élete? Soha nem megyünk sehová, nem csinálunk semmit mert nincs rá pénz :- (. Ha csak sétálni hívom oda sem jön mert ö fáradt.

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 00:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

20.: én korábban is írtam, hogy nálunk nincs ezzel gond, mi rendszeresen kimozdulunk mind szórakozni, mind egy kicsit kulturális szempontból is..


Viszont többen írták, hogy nem, de minek. Erre írtam a válaszom, hogy minek...

2014. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi se járunk el folyton, mégse unalmas a házasságunk.


Nincs túl sok pénz szórakozni, de igyekszünk.


Az évfordulónk, és a házassági évfordulónk mindig pénzes. Van 2-3 olyan esemény amire költünk, egyébként pénz nélküli programokra szoktunk menni.


Haverokkal sétálni, vagy beülünk valamelyikünkhöz éjszakai társasjátékozásra, vagy kártyázni. Ezt pár havonta megejtjük. Legutóbb szilveszterkor voltunk.


Ezen kívül még anyósomat, sógornőmet látogatjuk meg havonta egyszer.


Illetve szülinapokon szoktunk még elmenni. Ez nem mindig pénzes. Pl legutóbb elvittem a férjemet bowlingozni, de ez nem mindig van így. Az én szülinapomon meg korcsolyázni megyünk ha elég hideg lesz.


De volt hogy nem mentünk sehová, csak torta, és ebéd volt az ünneplés.


Ez nem sok szórakozás, de nekünk elég. Nem unatkozunk. Akkor se unatkoznánk, ha soha nem mennénk sehová. Nem igényeljük annyira.


Viszont ha te igényled, a párod meg nem, akkor rossz partnert választottál. Nem egyeznek az igények...így el fogtok hidegülni egymástól.


27/N

2014. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!